Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek miben érdemes...

Szerintetek miben érdemes most leginkább fektetni?

Figyelt kérdés
Egyaránt érdekelnek a nagyon apró befektetések(pl.:valuta, arany) és a nagyobb beruházást igénylőek(pl.:vállalkozás, ház, garázs).

2017. júl. 26. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

valuta, arany

vállalkozás, ház, garázs

2017. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
valuta, arany, esetleg vállalkozás, ház, garázs
2017. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, remélem segítettem.


Egy kérdés: ha 10-en leírják, hogy valuta, akkor elkezdesz valutával spekulálni? Vagy ha mindenki ingatlant ír akkor elolvasol 3 könyvet az ingatlanbefektetésről?

2017. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha tízen leírják, hogy valuta és ebből legalább 3 ad hozzá egy jó indoklást, vagy legalább valami hasznos háttérinfót akkor igen.


A válaszom az hogy igen.

2017. júl. 31. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Tipikus megvezethető ember... nem a saját feje után megy, hanem ismeretlen emberek véleménye alapján alkot statisztikát, a saját pénzét kockáztatva...


Valuta - mert nekem az tetszik

2017. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Te valami mentalista vagy?? Írtam egy kommentet és már mindent tudsz rólam... Légyszi a szaftos részleteket a magánéletemről ne írd le itt inkább igazat adok...



Elfogult, negativista, magyar, de én vagyok a tipikus.

2017. aug. 1. 06:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Valuta, arany most mint befektetés? Háát.. aranyba válságban/visszaesében szoktak befektetni, valutákat meg nem nevezném befektetésnek, inkább spekulációnak.
2017. aug. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes lenne megtudni, hogy hogyan állsz most, midet tudod befektetni és miért tennéd azt.


A gazdag emberek nagy része (a közhiedelemmel ellentétben) például nem azért fektet be, hogy több pénze legyen, hanem azért, hogy megtartsa a pénzének értékét.


Ezért diverzifikálják a hatalmasok a vagyonukat és költenek olyan dolgokra, mint az arany (amit nehéz pénzzé tenni, őrzése körülményes és pénzbe kerül, kockázatos - de egy komolyabb pénzpiaci összeomlás vagy háború esetén még mindig ez az, aminek az értéke megmarad). Tehát aranyat például nem azért vesznek, hogy nyerjenek rajta, hanem hogy szélsőséges esetekben maradjon valamijük.


Alapfelállásban a befektetés egy terv a pénzed értékállóságára és visszakapására. Először mindig azt érdemes megnézned, hogy az alaptőkédet miképp kapod vissza, és csak utána azt, hogy potenciálisan hoz-e még valamit a konyhára.


A legjobb befektetési terv általában valami piacképes tudásba fektetés (tanulás).

2017. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!