Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Gamager.com-on szeretnék...

A Gamager.com-on szeretnék rendelni de sehol nem találom a kézpénzes fizetési lehetőséget. Pont 14 vagyok és még nincs bankkártyám ezért szeretnék kézpénz-el fizetni. Tudnátok valahogy segíteni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem találod, mert nincs mód készpénzes fizetésre. Megkéred a szüleidet hogy rendeljék meg neked ha nekik van bankkártyájuk vagy megkéred őket hogy csináltassatok neked. Ennyit tehetsz.
2017. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak azért kérdeztem mert a reklámban az is van hogy azzal is lehet fizetni
2017. aug. 1. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen reklámban?
2017. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
"Steam, Origin, uPlay játékok! Akár eredeti áruk töredékéből! Sőt! Nálunk akár kézpénzel is fizethetsz! Gamager.com eredeti játékok olcsóbban!" Így szól a reklám.
2017. aug. 1. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Bocsánat akkor én rossz oldalt néztem. Am a gyakran ismételt kérdések között az oldalon ír a rózsaszín csekkes befizetésről, gondolom az lenne az.
2017. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!