Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EGy használt kereskedésbe...

Dckhd kérdése:

EGy használt kereskedésbe vett telefont, ha nem akartak visszavenni 3 napon belül, tudok reklamálni?

Figyelt kérdés

Garancia nincs rá, blokk megvan.

3 napon belül akartam visszavinni és visszakérni a pénzt, elvileg csak ha hibás, akkor kötelesek a pénzt visszaadni , de így nem lehet tenni valamit?



2017. aug. 1. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett volna hogy vissza vegyék?
2017. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy kell,hogy visszavegyék?
2017. aug. 1. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

te? vagy most konkrétan mit szeretnél?


megkaptad a választ. ha garanciát sem vállalnak rá, akkor 3 napon belül még akkor sem kötelesek visszavenni, ha hibás...használt cuccról van szó, amit ráadásul személyesen vásároltál, kipróbáltál. ha be tudnád bizonyítani, hogy már előtte is hibás volt, akkor esetleg visszaveszik, na de mind1 is, mert a tiédnek semmi baja.


add el, nem tudsz mást tenni.

2017. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ki mondta hogy kell,hogy visszavegyék?"


Te mondtad, mellesleg rosszul, nem kötelesek visszavenni.

2017. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy vissza kell venniük , és rosszul se mondtam semmit , mivel ki se jelentettem semmit, csak kérdeztem. Te miről beszélsz?
2017. aug. 1. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!