Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi munka, nyelvtudás...

Külföldi munka, nyelvtudás nélkül (áll a hirdetésben). Az elérhetőségben viszont külföldi szám szerepel. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Elgondolkodni azon, hogy megér-e neked annyit, hogy percenként százakárhány ft-ért felhívsz valakit...


Magyarországról, Magyarországon tartózkodó barátnőmet először a magyar telefonszámán próbáltam hívni, de nem volt kapcsolható, utána a spanyol mobilszámán (ismétlem, Magyarországon tartózkodott), majd utána néztem, mint Rozi a moziban, hogy pár perc beszélgetés 1.400 ft-ba került.

Igen, most már tudom, hogy a roaming csak akkor él, ha én megyek külföldre - így nem.

2017. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ja, és email cím nincs megadva? Facebook elérhetőség, stb...?
2017. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, de nagyon kellene valami munka nekem. Ha találok valamit, megéri a drága percdíj is...
2017. aug. 2. 11:12
 4/9 A kérdező kommentje:

Nincs, csak telefon.


Személyesen még megértetném magam, de telefonon (ahol még a hang is torz, és recseg, meg vagyok lőve..)

2017. aug. 2. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha külföldön van a munkáltató, akkor szerintem elég nyilvánvaló, hogy külföldi száma van. Hívd fel és érdeklődj a munkáról.
2017. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, de mit tegyek, ha kiderül,külföldi veszi fel (holott a hirdető Magyarországon adta fel a hirdetést) és én meg csak makogok? :S
2017. aug. 2. 11:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért nyelvtudás nélkülit pályáztam meg, mivel nem beszélek nagyon nyelvet? Csak aktivityzni tudnék
2017. aug. 2. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, rosszul gondolom, de ha olyan munkát hirdetnek, amihez csak magyarul kell tudni, akkor szerintem tud a hirdető magyarul.
2017. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, linkeld már be nekem légy szíves azt a hirdetést...

Amúgy, ha nem beszélsz "külföldiül", nagyon kellene a munka (gondolom, nincs pénzed), akkor hogy akarsz kint dolgozni?

Fizessék az utazást, szállást?


Ne haragudj, de ez inkább az az eset lesz, amikor erősen kihasználják az ilyen rászorult embereket, mint te és egy nagy átvágás az egész.

Kiérsz, elszedik a személyidet, dolgoztatnak feketén aztán vagy kapsz pénzt vagy nem.

2017. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!