Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ebay-n rendelt csomag...

Az ebay-n rendelt csomag helyett másik érkezett. A rendelt holmi nem jött meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy eladótól egy telefon elő-hátlapot. Már egyszer vettem tőle ugyanezt.

Amikor meg kellett volna érkezni-e a telefon előlap-akkufedélnek, jött helyette egy napszemüveg.

Lefényképeztem az eladónak, hogy én nem ezt kértem. Azt mondta, hogy a napszemüveg nem tőlük van és mellékelt hozzá egy fényképet nekem a feladott csomagról, tracking numberrel.

A napszemüveg csomagjának tracking numbere ugyanaz a szám, ami az ebay felületén és a fényképen a telefon előlap-akkufedél csomagjának van megadva.

Több China Post oldalon ma próbáltam utána nézni a regisztrációs számnak, de az eredményül az jön ki, hogy ilyen csomag nincs.

Valaki találkozott már hasonló esettel ? Mit tegyek ?



2017. aug. 3. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Most nem azt írtas, hogy a csomag már nálad van? Akkor nyilvánvalóan létezik a csomag. Írd meg neki, hogy márpedig azon a számon, amit ő lefotózott egy napszemüveg jött.

Vagy egyszerűen: rendelj egy újat! Mennyi volt 500 forint?

2017. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Írd meg neki, hogy márpedig azon a számon, amit ő lefotózott egy napszemüveg jött."-Már tudja. Azt írta, hogy az nem tőlük van. Valami Frankie küldte, de olyannal sosem voltam kapcsolatban...

Már a július közepén váltottunk erről levelet: ezért fényképezte le a nekem küldött csomagot. Annak július végéig kellett volna megérkeznie. Vártam. Már augusztus van és nincs meg. Nem 500 ft-os, hanem 1500 ft. Még egy példányban nem kell.

A napszemüveges csomag címkéje át van ragasztva. Részben olvasható a németországi cím, de nem lehet pontosan elolvasni sem a címzett nevét, sem lakhelyét.


Mi a helyes eljárás ? Full refund ?

2017. aug. 3. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Eladod a szemüveget és az árából rendelsz mégegy hátlapot. ;)
2017. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!