Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vajon kik hívtak erről a...

Vajon kik hívtak erről a számról? : 06-20-6290900

Figyelt kérdés
Mai napon felhívott egy férfi a 06 20 629 0900-ás számról, hogy a múltban beküldtem egy keresztrejtvényt, és én most nyertem vele egy 200 ezer forintos karórát, illetve egy horvátországi utat. Mondta, hogy akkor jövőhéten jönnének ide (címet is tudta már), csak gyűjtsünk össze 6 embert, mert nekik is jár ajándék. Több oldalon is láttam hozzászólásokat, hogy erről a számról már hívták őket, csak ők kozmetikai cikkeket nyertek, de viszont ők valóban meg is kapták őket, mikor kiszállt ez a bizonyos telefonáló férfi. Kérdésem az lenne, hogy ismeri-e valaki őket? Tapasztalat? Kicsit érdekesnek találom, mert nem emlékszem, hogy küldtem be volna rejtvényt, meg azt is, hogy 6 embert kell gyűjteni. Előre is köszönöm.

2017. aug. 4. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csaló.
2017. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ilyen tróger csaló nagyanyámhoz is jött, hogy nyert 100,000 ft-os ajándék üdülést és gyűjtsön még 5 embert, mert ők is kapnak.


Aztán az történt, hogy jött egy bohóc, valami non-szensz termékbemutatót tartott (már nem emlékszem rá, hogy miről, csak arra, hogy valami 2 filléres vacak volt százezrekért) és a végén átadott mindenkinek egy 500 ft-os kínai ébresztőórát vagy mit és a 100,000 ft-os utazás a valóságban 2 db 50e forintos kupon volt amit csak egy világ végén is túl lévő 5*-os szállodába lehet beváltani, de csak akkor, ha 3-nál több éjszakát marad az ember. Magyarul kb. 100e-t kellett volna ráfizetni alsóhangon egy főnek. Hát kösz.


Ja, és ott baxta a rezet vagy 1,5 órát.


Ha jót akarsz magadnak még most elhajtod a francba.

2017. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Haladjon tovább a suniba , koptasd le a pokolba , ha keres nem veszed fel ha kijön címre nem jöttök ki a kégliből ....
2017. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!