Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet-e értékmegjelöléssel...

Lehet-e értékmegjelöléssel feladni a belföldi-postakész-ajánlott-buborékos borítékot?

Figyelt kérdés

Könyvet szeretnék föladatni több magyar címre, de a posta oldalán nem találtam, hogy lehetne értékkel feladni.


De akik már kipróbálták itt, azok tudják, azért kérdezem.

500gr, 4000Ft.


Vagy a postakészet nem lehet, esetleg.



#könyv #boríték #ajánlott #Magyar Posta #buborékozás #belföldi posta #értékmegjelöléses #könyv postázása
2017. aug. 7. 04:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha könyv akkor lehet, hogy levélként el sem megy, így marad a csomag, ott meg adhatsz értéket nyugodtan.
2017. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz; de különben, más leveleknél lehet értéket adni, úgy látom. És kaptam is már többször könyvet levélben, de nem postakészben.
2017. aug. 7. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben meghaladja a 324 x 229 x 24 mm-t akkor már csak csomag lehet. Egy könyv könnyen lehet 3 centi vastag és már nem lehet levél, de ahelyett leírhatnád a méreteit és akkor többet lehetne mondani a vita helyett...
2017. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
... a vége egy kicit nem lenni magyar de talán érted.
2017. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
... egyébként meg a válasz a kérdésedre az, hogy igen.
2017. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösz. Persze, hogy belefér. A5-ös, és egy olyan borítékba már belepróbáltam, amiben én is könyvet kaptam, csak az nem postakész volt.


Akkor megnézem még egyszer a posta oldalán. Nem tudom, miért nem találtam. Vagy csak azért, mert új ez a boríték, ahogy írták, azért nem; nem tudom.

2017. aug. 7. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Értéklevél, amit te keresel, de lehet hogy olcsóbb ha 4000Ft-os csomagként adod fel...
2017. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!