Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal ebay rendelés biztonsag...

Paypal ebay rendelés biztonsagosan? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok, regisztráltam paypalra (megadtam a kártya számát, lejárat stb) majd rendeltem e-bayrol úgy,hogy nem töltöttem fel a paypal egyenlegem de a kártyáról levonta a pénzt, mintha csak simán kártyával fizettem volna.

A kérdésem az, hogy ebben az esetben bárki leveheti a pénzem ha pl feltorik a fiókom, vagy hogy lehet biztonságos ez a paypal-ebay rendelés?

Köszönöm


2017. aug. 7. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha feltörik a fiókod, akkor igen, fizethetnek vele.
2017. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akkor hogyan tudnám biztonságossá tenni ezt a fajta internetes rendelést?
2017. aug. 7. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet csináltatni virtuális webkártyát, arra csak egy kevés összeget tenni, amennyire a közeljövőben szükséged lesz. Ezt a kártyát kell hozzárendelni a paypalhoz. Így ha be is lép helyetted valaki, csak az azon lévő kisebb összeget tudja lehúzni róla.
2017. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, ezt csak a bankon keresztül tudom intézni?
2017. aug. 7. 23:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, valamennyi extra díja is van általában, de nem sok.
2017. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2017. aug. 8. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!