Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hűtőcsere-program - Jól...

Hűtőcsere-program - Jól értelmezem az alábbiakat?

Figyelt kérdés

A pályázattal kapcsolatos információk, és felvételek között az alábbiakban idézett mondat olvasható. Nem teljesen világos, hogy mit kell érteni "teljes készülék alatt" mert még nem hallottam ilyen kifejezést. Jól értelmezem, hogy régi kb. 25 éves rossz (komoly a hiba, rossz a motorja) fagyasztószekrényem cseréje céljából nem nyújthatok be pályázatot? Egyébként a készülék hiányosnak is mondható, mármint alkatrész hiányos, ugyanis hiányzik egy kosara.


Idézet a Kérdezz-Felelek-ből.


"Kérdés: Működésképtelen régi hűtő vagy fagyasztó készülék leadható?

Válasz:

A Pályázati Útmutató értelmében csak és kizárólag teljes készülék leadása lehetséges. Szemmel látható hiánnyal rendelkező készülék leadására nincsen lehetőség."



2017. aug. 8. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
ugyanez volt mosógépnél is, nem érdekes, ha nem működik, de pl ha hiányzik a teteje, mert be volt építve, nem jó.
2017. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A működésképtelen készülék leadására vonatkozóan nem vettem ki információt az idézett szövegből, csak a teljes, illetve a hiánnyal rendelkezőről volt leírva, hogy hiányos készülék nem adható le. Itt egy szabadon álló (nem beépíthető) (125 cm magas) 5 fiókos Gorenje fagyasztóról van szó, rossz (talán már nem is javítható) és az alsó fiók kosara hiányzik. Ebből azt szűrtem le, hogy nem lehet rá benyújtani pályázatot!?
2017. aug. 8. 19:46
 3/3 belapus ***** válasza:
Szerintem azzal nem lesz gond.Tavaly, amikor elszállították a régit, az egyik fiókot kivettük.Azt mondták, nem újbóli használatra kerül, hanem megsemmisítésre.
2017. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!