Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kb. mennyit kellene keresnem...

Kb. mennyit kellene keresnem Angliában, hogy félre tudjak tenni havi 150-200 ezer Ft-ot? Nagy igényeim nincsenek, csak egy szobát szeretnék bérelni, egyedül az egészséges táplálkozásra akarok költeni, de mindent magamnak főzök.

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha havi 550-600 fontot akarsz fèlretenni, ahhoz 1600-1700 fontot legalább keresned kell. (Ennyi pénzèrt már èrtened kell valamihez, nem elèg a mosogatàs) egészséges ètelek miatt elèg megemelkedett költsègekkel számolj. Ugyanis Angliàban a kaja olcsò, de az egészsèges kaja már közel sem. Tudom, èn is tudatosan ètkezem, havi 250-280 font simàn elmegy, nèha több is. Amìg szemetet ettem, kijöttem havi 120-150-ből is.
2017. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Igen, a kaja sajnos sokba kerül, ha nem mocskot akar enni az ember. Az összeg, amit írtál (mármint a fizetésre), gondolom kisvárosra vonatkozik és nem Londonra? Nem a mosogatás a cél, bár azt hallottam h külföldiként szakmában nehéz elhelyezkedni Angliában. Van amúgy diplomám, 4 év munkatapasztalatom
2017. jún. 19. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is volt 2 diplomam is, meg 5 ev munkatapasztalatom, nem ert semmi ...

en nem hiszem, h sokba nezik a magyar diplomat, vagy en csinaltam valamit rosszul ... :D

bar attol fugg, hogy mihez ertesz es milyen jo az angolod

a kajara viszont nagyon igaz, h vagy szart eszel, vagy kinyitod a penztarcadat. sose szamoltam vissza mennyit koltok egy honapra kajara... de en eleg sokat kint eszem

2017. jún. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pf nem hangzik jól. És nem is tudtál elhelyezkedni később sem a szakmadban?
2017. jún. 20. 09:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy mi olyan drága a kajaban? Nem különleges ételekre gondolok, nekem a káposzta meg a halkonzerv és társai tökéletesen megfelelnek
2017. jún. 20. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Az a drága a kajában hogy akik előállítják, azok nyilván nem magyar minimálbéren dolgoztatják a munkásaikat, hanem az ottani bérszabás alapján. Így lesz minden drága.
2017. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha könnyen hasznosìtható a vègzettsèged, akkor kapsz szakmàdban esèlyt.(pl.infòs, mérnök, pènzügy). Amùgy nehèz ügy valóban.
2017. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, ez jogos a kajával kapcsolatban, bár pl télen itthon is minden import. Könnyen hasznosítható a szakmám, de nem hianyszakma sajnos.
2017. jún. 20. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!