Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Holnap fogok menni dolgozni,...

Holnap fogok menni dolgozni, de nem tudom, hogy ez a szó mit jelent?

Figyelt kérdés

Holnap fogok kezdeni a munkába. Érdeklődtem, hogy a szünetek hogy lesznek. Ő azt mondta, hogy váltószünetek lesznek. Ez mit takar? Mit jelent?


Ja meg buszon mivel foglalhatnám le magam 1 órás út alatt, mert rosszul szoktam lenni a buszon.


Előre is köszönöm a segítséget.



2017. aug. 11. 13:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és délelőtti műszakba vagyok beosztva 8 órába.
2017. aug. 11. 13:44
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Váltószünetet csak olyan helyen tudok elképzelni, ahol többen vagytok pl. egy szalag mellett, vagy üzletben pénztárosok, kiszolgálók, polc-feltöltők, hasonlók: egyszerre nem mehettek ki, csak egymást váltva, hogy akár a szalag, akár az üzlet, pénztár, ahol dolgozni fogsz, nem maradhat ember nélkül.

Jó lett volna, ha megírod, milyen munkahely, milyen munkakör, így csak találgatni lehet!


Buszon könyvet olvasol, keresztrejtvényt fejtesz, közben fülhallgatóval valami zenét, vagy rádió műsort.

Az biztos, hogy minél előrébb ülsz a buszon és főleg arccal a menetiránynak és nem háttal, annál kevésbé fogod érezni a rázkódást.

2017. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Konzervgyárban dolgoznék csomagolás címkézés válogatás.
2017. aug. 11. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!