Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyen gyorsan szoktátok...

Melyen gyorsan szoktátok eladni Jófogáson a termékeiteket?

Figyelt kérdés
Hány nap múlva? Milyen taktikát alkalmaztok, ha gyorsan el szeretnétek adni?

2017. aug. 13. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Én ugyan Vaterán árultam, de a legtöbb termékemet egy napon belül elvitték. Az egyik viszont 4-5 napig is tartott. A taktikám a következő volt: olyan termékeket raktam fel, amikről tudtam, hogy keresettek, nem pedig mindenféle szemetet.
2017. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. termék - 1 nap

2. termék - 3 hét

3. termék - 1,5 hónap

És még 6 termékem azóta sem vitték el. Közben csökkentettem az árakat.

2017. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Ja tényleg - első vagyok - a második hozzászólásából pedig még eszembe jutott, hogy a másik taktikám az volt: nem áraztam túl a cuccaimat (nem azt akarom ezzel mondani, hogy a második hozzászóló túlárazta, egyszerűen csak említette az árakat, amiről ez eszembe jutott).
2017. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az a titka hogy nem kell túlárazottan felrakni, pl. sok olyat látok hogy valaki egy új laptopot megvesz 200 000 forintért és 3 év múlva 195-ért árulja "mert semmi baja meg vigyáztam rá meg van rajta egy csomó program". ó
2017. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Én sem áraztam túl, csak egyszerűen olyan termékeket raktam fel, amire semmi kereslet nincs. Régi magazinok, könyvek, DVD, PC játék, amit sajnáltam kidobni. Plusz ehhez rájön, hogy nem vagyok budapesti és sokba kerül ha postázom.
2017. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!