Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A saxotrade-ban miért nem...

A saxotrade-ban miért nem tudom zárolni a pozíciókat?

Figyelt kérdés
az a probléma hogy miután zárt a piac nemtudom zárolni hiába vagyok rengeteg pluszba rámegyek hogy zárolja erre megbízásként berakja hogy zárolni fogja ha elérhető lessz a piac de ahelyett hogy zárolná semmit nem csinál és lejebb is ment az árfolyam jó sokkal amit tudtam hogy megtörténik de nem zárolta de még mindig pluszban vóltam megpróbáltam megint akkor megint zárva vólt a piac megint felvette megbízásnak de mikor újra megnéztem akkor már mínuszban vólt és megint csak nem zárolta ez most mi a franc? és még csak aszt se lehet megnézni mikor lesz épp nyitva a piac vagy csak nem tudom hogy kell megnézni a saxo-ban

2017. aug. 21. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem meglepő módon azért nem tudod zárni a pozíciót, mert zárva van a piac.
2017. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Amikor én asszem 2006-ban elkezdtem a BÉT-en kereskedni akkor előtte elolvastam, hogy mi az a tőzsde, hogy működik, mik a szabályai. Tudtam, hogy mikor nyit, mikor zár, hogy működik a nyitó és záró szakasz, milyen megbízásokat lehet adni stb. Ugyanezt javaslom neked is, akkor nem fog érni meglepetés.
2017. aug. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de mikor rámegyek megbizásnak aggya hogy zárolni fogja és zárolnia is kéne de nem teszi meg
2017. aug. 22. 18:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Demó?
2017. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen
2017. aug. 22. 20:16
 6/14 A kérdező kommentje:
mi a fene van stop ott is állítottam be de az eltűnt és hiába teszi be megbizásnak nem zárolja de még csak aszt se tudom-látom hogy mikor lesz nyitva a piac ez most mi a fene??????????????? ez nem normális más brókereknél mindig mikor zárva vólt a piac rámentem hogy zárolás és amint újra megnyílt zárolta is de ez nem csinál semmit mi a baj ezzel az oldallal??!!! oda teszi megbízásba de nem hajlandó semmit csinálni ez normális mit kéne tennem de amúgy már leírtam a problémát és azóta se kaptam normális választ
2017. aug. 23. 19:41
 7/14 A kérdező kommentje:
nem m ellesleg ha egy piac nincs nyitva ér úgy vásárolok akkor megbízásnak rakja és megvásárolja autómatikusan amint nyit a piac eladásnál is így kéne münködnie így is münködik felveszi a megbízást de nem csinál semmit nem aggya el eszt az első okostojásnak mondom
2017. aug. 23. 19:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy végre leesik számodra is hogy a saxotrade sem egy pénztermelő gépezet ami gombnyomásra működik??
2017. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
te meg mi a francról beszélsz kockázatot akkor is vállalsz ha megveszed és nem pluszba termel de zárolnod tudnid kéne senki nem tuggya mi a gond ezzel az oldallal?
2017. aug. 25. 15:25
 10/14 anonim ***** válasza:
A gond nem az oldallal van, hanem veled, és úgy látom nem kicsi...
2017. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!