Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A saxotrade-ban miért nem...

A saxotrade-ban miért nem tudom zárolni a pozíciókat?

Figyelt kérdés
az a probléma hogy miután zárt a piac nemtudom zárolni hiába vagyok rengeteg pluszba rámegyek hogy zárolja erre megbízásként berakja hogy zárolni fogja ha elérhető lessz a piac de ahelyett hogy zárolná semmit nem csinál és lejebb is ment az árfolyam jó sokkal amit tudtam hogy megtörténik de nem zárolta de még mindig pluszban vóltam megpróbáltam megint akkor megint zárva vólt a piac megint felvette megbízásnak de mikor újra megnéztem akkor már mínuszban vólt és megint csak nem zárolta ez most mi a franc? és még csak aszt se lehet megnézni mikor lesz épp nyitva a piac vagy csak nem tudom hogy kell megnézni a saxo-ban

2017. aug. 21. 21:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
gyakori kérdés valahogy sose fogy ki a magadfajta f*s)z fejekből ez mégis hogy lehet? :D
2017. aug. 26. 17:08
 12/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg magadtól!
2017. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
asztaaa mien kreatív visszavágás ez tényleg tükrözi az emberekhez való hozzáértésed :D
2017. aug. 27. 04:18
 14/14 A kérdező kommentje:
de attól még mindig várom anormális választ hogy eszt miért csinálja?
2017. aug. 29. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!