Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 8. os diák vagyok! Hogyan...

ARCHERY710 kérdése:

8. os diák vagyok! Hogyan kereshetnék egy kis zsebpénzt? Diákmunka kilőve mert csak 15 éves kortól lehet! És nem akarom hogy mindenki tudjon róla

Figyelt kérdés
Bocsi ha ilyen butaságot kérdezek csak nins pénzem és kéne egy pár 10 ezer! A válaszokat Köszi előre is!!!!!!!!

2017. aug. 22. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el gyomlálni meg kapálni valakinek a kertjébe pénzért!
2017. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Zsebpénz?kérj a szüleidtől havi/heti zsebpénzt és tedd félre ha csak ugy nem sdnak mond hogx fagyira csokira kell es amit adnak tedd el,nem tudom mennxi penzetek van de naponta is eljatszhatod ezt en havi 10000t kapok es az osszdset megrartom +napi 500 elkoltendo fagyira csokira pizzara koktelozni ilyenek ezen kivul nem tudom mire kell neked ennxi penz ruhara, kajara, discora,hazibulikra venni valamit en is a szuleimtol kerek telefont tabletet nagxobb alkalmakra kerek ruhst alap hogx vsznek havonta egyszer megyunk ss akkkor 20000t kolthetek masra meg egy 14 eves mire koltene? Szulinapra nevnapra nem kapsz penzt? Vagy ha maskepp nem megy akkor mindig menj el te blltba es a visszajarot tedd el az is szokott lenni ilxen 4-5000 azert igy gyorsan ossze tudod szedni legyel kreativ
2017. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. aug. 23. 12:05
 4/4 anonim válasza:
Látom nem règi a kètdès nos a pènz gondolon tecnikai tárgyakhoz kely mint pl.: egy saját hèp. Az aki a kapálást ajánlotta jó helyen gondolkodot de lehet olyat kène amit az öreg asszonyok nem tudnak meg csinálni pl.: galy vágás , fűnyírás.
2017. aug. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!