Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megkaphatom idén szerintetek?

Megkaphatom idén szerintetek?

Figyelt kérdés
2 éve jogosult voltam aktív korúak ellátására. Tavaly viszont már csak a tb támogatásra adhattam be, mert nem volt teljesítve az aktív korúak támogatásához megszabott bizonyos időkeret amit le kellett dolgozni. Idén, most azt mondta az ügyintézőm, hogy adjam be ismét az aktív korúak ellátására a papírokat. Szerintetek van esély, hogy megkapom? Az ügyintézőmtől éppen nem nagyon tudtam sokat kérdezni a részletekről, vagy hogy most mik a feltételek, gondolom 2 év alatt nem változott semmi.

2017. aug. 24. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy idén dolgoztàl?
2017. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Menj el dolgozni, mint minden normális ember. Felháborító, hogy tőlem havi több százezer Ft-ot levonnak adó és járulék formájában, és az ingyenélők kapják meg.
2017. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alkalmi kisegítő munkát szoktam végezni, de az nem bejelentett, tehát nincs nyoma...
2017. aug. 24. 12:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Havi több százezret vonnak le tőled? Az igen...
2017. aug. 24. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs nyoma ahogy mondod....Sajnos így nem leszel jogosult. Semmi papír egyáltalán? Igen van akitől több százezer forintot levonnak 😂😂😂. Közmunka esetleg nincs ? Próbálok segíteni ,de ez így karcsú.
2017. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos... mivel nincs igazolható szakmai gyakorlatom, így nem vesznek fel sehova. Amíg viszont nem vesznek fel sehova, addig nem is lesz papírom arról, hogy már dolgoztam a szakmámban. Szeretnék hamarosan vállalkozókén elindulni, addig gyűjtögetem az alkalmiból az induló tőkémet, amihez még hozzátenne ez a támogatás is. Már persze ha megkapnám. De már ha a tb-t támogatnák, az is segítség lenne mindenképp.
2017. aug. 24. 13:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Így viszont, mivel legutóbb nem teljesült a harminc nap igazolása...így szerintem nem fogja megadni.
2017. aug. 24. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!