Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkát szeretnék. Van esély,...

Munkát szeretnék. Van esély, hogy felvesznek bárhova is? Nagyon kéne a pénz sajnos.

Figyelt kérdés
Nemsokára 15 leszek és ugye ez az a kor, mikor el lehet kezdeni dolgozni hivatalosan, legálisan. De azt nem tudom és nem is hiszem, hogy lenne kereset ilyen fiatalokra. Tapasztalat? Tanács?
2017. aug. 25. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
15 évesen csak az iskolai szünetekben (jellemzően nyáron) dolgozhatsz. 16 éves kortól dolgozhatsz "rendesen". Nagyon sok helyen van hiány, így 16 évesen lesz esélyed. Legkönnyebben talán boltokban (pl. Tesco) helyezkedhetsz el.
2017. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szünetben gondoltam, igen.
2017. aug. 25. 16:45
 3/3 anonim válasza:
100%

Keress egy diákszövetkezetet, ők hátha tudnak segíteni! Egyébként szerintem először lazább munkahelyeken próbáld meg, például kisebb boltokban,zöldségesben,fagyizóban, meg hasonló helyeken ahol nem olyan nagy a nyüzsgés és nem olyan "komoly" bolt mint a Tesco.

Nyugi, néhány helyen akkora az üresedés hogy bárkit felveszenk, emiatt ne fájjon a fejed!(tapasztalat)

2017. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!