Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eurós kártyával hogyan érdemes...

Eurós kártyával hogyan érdemesebb vásárolni?

Figyelt kérdés
Vegyem ki az eurós kártyáról a pénzt(Forintban) és azzal fizessek készpénzben, vagy használjam a kártyát ahol csak lehet és fizessek arról?

2017. aug. 27. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Igen, Tescoban, ahol 290-ért váltják az eurót :D:D Bomba ötlet :D
2017. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Azzal fizess inkább!
2017. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azzal mivel? írjatok egyértelmű válaszokat légyszives. Ilyen helyzetben a kártyát érdemesebb használni vagy job kivenni forintban és úgy? Én eddig a kártyás megoldást használtam és talán jobb. De kérlek mondjatok egyértelmű tiszta választ, esetleg egy magyarázatot is megköszönnék! :D
2017. aug. 27. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Mit nem értesz az első válaszon???


A tescoban példuál 1 euró 290Ft, a pénzváltónál meg 305, tehát, fizetsz a tesco-ban a 2900 Ft-os cuccért, 10 eurót. Ha meg kivennéd a pénzt és úgy fizetnél, akkor 3050Ft-ot vennél ki. Fogyi vagy? :D

2017. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

# 4


A fogyi legfeljebb te vagy, a Tesco 290 forintja a Tescoban történő készpénzes euró vásárlásra vonatkozik, semmi köze ahhoz, hogy bankkártyás fizetésnél hogy váltják az eurót, mivel ahhoz a Tesconak már semmi köze. Az a bankon és a kártyatársaságon múlik. Nem tudom, kérdező, milyen kártyád van, milyen országból, milyen bankból, de így látatlanban azt mondanám, hogy érdemesebb kártyával fizetni akkor is, ha eurótól eltérő devizában fizetsz.

2017. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Nagy valószínűséggel akkor jársz jobban, ha kártyával fizetsz.
2017. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!