Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mégis megérkezett a termék?...

Mégis megérkezett a termék? (Ebay)

Figyelt kérdés
Kaptam egy full refund-ot mert nem kaptam meg a terméket a várható időre, aztán most egy héttel később megérkezett és szeretném kifizetni (mert ez olyan mintha meglopnám őket). Mit írjak nekik? Hogy fogom tudni kifizetni?

2017. szept. 1. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Megírod hogy a mai napon megjött az árú.

Vélhetően vagy egy új rendelést kell feladnod, amire nem küldik el a terméket, vagy külön kérik, hogy küld el nekik paypal-on. Sima érdeklődős opcióban küld a levelet, ne külön megnyitott jegyként.

Nekem már volt mindkettő variáció, sőt volt, hogy nem kértek semmit, és megköszönték, hogy elmondtam nekik, és rám hagyták.

2017. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor írni szoktam nekik, hogy x dollár invoicet küldjön
2017. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De becsületesek vagyok basszus. :D


Ilyen velem is volt. Eszembe nem jutott utólag kifizetni még egyszer az árut. Bár hozzáteszem, hogy csak ilyen 1-2 dolláros dologról volt szó. 3-4 hónapig vártam rá, utána írtam az eladónak, hogy kérném vissza az árát, mert nem jött meg. Ő azonnal visszafizette. Ráadásul az árfolyamváltozás miatt 40 forinttal többet kaptam vissza, mint amennyit eredetileg fizettem. Pár napra rá megjött az áru. Nemhogy ingyen kaptam meg, de gyakorlatilag még ők fizettek nekem 40 forintot, amiért megrendeltem. :D


A héten meg úgy jártam, hogy rendeltem egy eladótól 2 különböző árut. Megjött mind a 2, de az egyik selejtes volt. A jónál hagytam egy pozitív visszajelzést, a selejtesnél meg egy negatívat. Erre rám írt az eladó, hogy ha visszaadja a selejtes termék árát, akkor megváltoztatom-e a negatívat pozitívra? Írtam neki, hogy meg. Erre visszaadta mindkét termék árát, a jóét is. Úgyhogy ez is ingyen volt. Cserébe megkapta a vágyva vágyott pozitív visszajelzést. Mindenki boldog. :)

2017. szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*vagytok
2017. szept. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!