Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a fajta sportfo...

Szerintetek ez a fajta sportfogadás nyereséges?

Figyelt kérdés

[link]

Nem reklámozni szeretném, csak a véleményetekre vagyok kiváncsi és arra, hogy valaki próbálta e már.


2017. szept. 1. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
100% hogy nem.
2017. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
NINCS olyan sportfogadás, ami hosszútávon nyereséges...különben az összes fogadóiroda csődbe menne....
2017. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Arbitrage fogadás például nyereséges :)

És attól, hogy pár ember ebből él még nem mennek csődbe.

2017. szept. 2. 10:47
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha létezne nyereséges módszer, akkor arra csak pár ember jönne rá szerinted? Nem, százával állnának neki megkopasztani a fogadóirodákat.
2017. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én pókerból élek ahogy sokan mások és ismerek külföldün pár embert akik csak arbitrázs fogadásból élnek. Ne legyél már ilyen begyepesedett f**. Attól, hogy te és a többség átlagos módon keresitek meg a betevőt, léteznék más módszerek.
2017. szept. 2. 11:01
 6/17 anonim ***** válasza:
Tudod valahogyan igazolni nekem hogy te pókerből élsz? sharkscope vagy officialpokerrankings.com profil?
2017. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Rejtve vagyok, csak amikor backingbe voltam, akkor volt kötelező nyilvánossá tennem magam scope-on. Te is pókerezel?
2017. szept. 2. 11:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Én nem pókerezek, csak ki nem állhatom a kamu embereket, akik hülyíteni próbálnak másokat hogy ők netes pókerből élnek meg. Rengeteg ilyen alakot láttam már, egyikük sem tudta hitelt érdemlően bizonyítani hogy hosszútávon (min. 3 év) pénzt keres vele és nem napi 12-14 órát foglalkozik vele.
2017. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Napi 12+ órát főleg csak az MTT játékosok tolnak. Te tipikusan az a laikus f** vagy, aki mindenbe beleugat amihez nem ért.
2017. szept. 2. 13:45
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nyitott vagyok arra hogy bizonyítsd az állításodat miszerint pókerből élsz. Nem vagyunk előrébb attól hogy káromkodsz.


Elmondom mi a helyzet veled: elhitted hogy a pókerből meg lehet élni, ezért belefektettél rengeteg időt, és most ugyan nyersz kisebb-nagyobb összegeket, de összeségében negatív az egyenleg és/vagy az időráfordítás miatt nem éri meg. Ezt nem akarod elismerni, ezért agresszívan reagálsz amikor valaki az álomvilágoddal össze nem egyeztethető valóságra felhívja a figyelmedet.


Egy ajánlat: az országon belül bárhová elutazok és ha bizonyítod hogy a pókerből élsz, akkor megkapod tőlem készpénzben az elmúlt 12 hónap átlagát. Áll az alku? Mi a kifogásod? (Tudom, tudom, azért mert f-sz vagyok, de azon kívűl miért nem élsz ezzel a nagyszerű lehetőséggel?)

2017. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!