Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi a havi bére egy bejárón...

Mennyi a havi bére egy bejárónőnek ilyen feltételekkel Budapesten?

Figyelt kérdés
Egy idős asszonnyal foglakozik. Bevásárol és piacra jár, mos-vasal, rendszeresen takarít, megfőz, a szemetet kidobja, ha szükség van rá segit az idős asszonynak. Rendben tart 120 négyzetméteres házat és foglakozik a háztartással. Postára és gyógyszertárban is eljár. Hétfőtől - szombatig, 8-17h
2017. szept. 2. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megegyezés kérdése
2017. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy összegre gondolok
2017. szept. 2. 13:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Minimálbér - havi 200/300/400?
2017. szept. 2. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy tudom elképzelni, mint a takarítónőket, hogy alkalmanként jön és órabérben számol, ami olyan 1000-1500 forint.


Főleg hogy egy háztartás vezetése azért nem heti 6 nap 9 óra. Piac, bevásárlás heti 1 alkalom, mosás is heti, de inkább 2 heti. Ház kitakarítása havi 1 alkalommal fél nap. A többi dolog mint főzés, posta, gyógyszertár meg még inkább csak alkalmi feladatok, én nagymamám ha megfőz magára akkor az kitart neki 3-4 napig.


Ha úgy nézzük, ez olyan heti fél nap, nagytakarításoknál heti 1 napot jelent, az havi szinten 40-50 ezer forint körül jöhet ki.

2017. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 óra nettó 1000 Ft körül van. De megegyezés kérdése.
2017. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!