Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudok úgy regisztrálni bet365-...

Tudok úgy regisztrálni bet365-re, hogy a család ne lássa?

Figyelt kérdés
Együtt élek rokonokkal, köztük anyukámmal is. Bátyám anno elszerencsejátékozott egy nagyobb összeget, úgyhogy nem szeretném , hogy tudjon róla édesanyám, mert akkor ebből nagy zűr volt és veszekedések. Több mint 1,5 milliót feltett nagy szorzóra, mert gondolta, hogy ,,megoldja a jövőjét" és természetesen el is ment neki. Én pedig tippmixen pont nullszaldón vagyok és beten látom jobbak a szorzók, tehát ott kicsit pluszban lennék, ezért szeretném ott csinálni. Szóval meg tudom oldani, hogy se az átutalásról, se kifizetésről ne jöjjön levél, meg az oldal se küldjön? Esetleg minden e-mailbe jöjjön? Milyen személyes adatok kellenek a regisztrációhoz?
2017. szept. 14. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Kisfiam, aggódom, ne tedd! tanulj, dolgozz szépen, és nem kell ilyen kockázatok közt idegeskedni. Szívleld meg: Anyud.
2017. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem jön válasz is:D
2017. szept. 14. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen jót válaszolt az első:

örülj neki, hogy nullszaldóval ki tudnál szállni és hagyd abba az egész szerencsejátékosdit.


Tudod, van egy mondás: "más kárán tanul az okos"...

Nem azért vesztett a bátyád, mert egyszerre tette fel az összeget, hanem azért, mert addigra már fejébe szállt a "dicsőség" - nyilván nem akkor egyszer/először játszott.


A helyedben nem azzal foglalkoznék, hogy tudom "kijátszani" a rokonaimat, anyámat és a vesztembe rohanni, hanem azzal, hogy tudnék segíteni anyámnak.

Arról nem beszélve, hogy minden egyes alkalommal, ahogy becsapod a másik embert, az irántad való bizalom rendül meg - magad alatt vágod a fát, duplán, mert még a pénzed is elveszted.

Nem véletlen az, hogy semmilyen szerencsejátékos oldal nem ment még csődbe soha - hosszútávon csak veszíthetsz és függő leszel.

2017. szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Mert te azt gondolod jobb leszel, mint a bátyád? :D Teljesen jogos az első két válasz. Én anno egy 10ezrest raktam egy tuti meccsre, el is úszott. Onnantól csak elvétve játszom, soha többet szerencsejáték, mert hosszútávon nem lesz senki sem nyereséges. Max az Szrt, nem hiába nem ment még csődbe...
2017. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Stampi János válasza:
57%
Szerencsejátékot kis pénzben szabad csak játszani, szórakozásból. Én például csak egy szelvénnyel lottózom. Ha a szerencse rám akar mosolyogni, akkor rám tud. Ha meg nem akar rám mosolyogni, akkor akárhány szelvénnyel is játszhatok, és minél több pénzt teszek fel rá, annál többet fogok veszteni.
2017. szept. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy legyen válasz is végre a sok hülyeség után : Az egyetlen dolog ami postai úton jön, az a regisztráció utáni postai levél, benne egy kóddal, ami a lakcím ellenőrzéshez kell, de a borítékon nincs rajta hogy a bet365 a feladó, hanem csak hogy Royal Mail küldte. Ha ez is gondod jelentene, akkor add meg egy barátod lakcímét a sajátod helyett, és akkor oda fog menni a levél a kóddal, ugyanúgy el fogják fogadni.


Átutalásról, kifizetésről nem szokott sohasem postai úton jönni levél.


Milyen személyes adatok kellenek? Hát a név, cím (de hogy írtam, az nem kell hogy a sajátod legyen), születési dátum. Az első kifizetéshez fel kell tölteni egy fényképes igazolványról egy képet, hogy azzal igazold magad.

2017. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2017. szept. 17. 23:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Na kérdező megérte?
2017. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyelőre igen,de majd kérdezd meg egy év múlva is:D
2017. nov. 23. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!