Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 13 évesen hogy szerezzek pénzt?

#Barbi-e kérdése:

13 évesen hogy szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés

Novemberben leszek 13 és valami pénzt kéne szereznem ruhákra telora és nem soká jönnek az ünnepek és ajándékokra... Anyagilag itthon rendes ruhákra sem telik... Alig van valamim és bárhogyan pénzt kéne szereznem...

12/L



2017. szept. 17. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérsz zsebpénzt
2017. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Senki nem várja el tőled az ajéndékokat, ha ruhára sincs pénz.
2017. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teló meg minek?

Amikor én voltam annyi idős mint te, még kevés embernek volt "telója".

De akinek volt, annak is olyan tárcsázós egy asztalon és nem tudtad magaddal hurcolni, mert rövid volt a zsinór :P

Mégis egész jól megvoltam.. ;)

2017. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Teló meg minek?

Amikor én voltam annyi idős mint te, még kevés embernek volt "telója".

De akinek volt, annak is olyan tárcsázós egy asztalon és nem tudtad magaddal hurcolni, mert rövid volt a zsinór :P

Mégis egész jól megvoltam.. ;)"



öcsém 100 éve meg nem volt mindenki seg*e alatt autó, de azért mégis elég hasznos nem?

2017. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A repülőgép is hasznos, mégsincs mindenki s.gge alatt...

12 évesen senkinek nincs égető szüksége telefonra, pláne akkor ha ruhára sincs pénz.

Ezt egy 12 éves gyerektől még megértem, hogy nehezen érti meg, de ha neked sem sikerül, akkor jó ha megnézeted magad, mert a hiba a te készülékedben van.

2017. szept. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!