Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha én egy külföldi alkalmazásr...

Ha én egy külföldi alkalmazásra előfizetek, akkor azt miképp és hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Tehát ha az adott ország valutája Euró illetve Dollár, és én nekem forintom van, akkor hozzak létre egy PayPal fiókot, és akkor oda feltöltöm a dollárt, amit átutalok a külföldi cégnek? Mik a buktatók? Mire figyeljek oda az ilyen külföldi valutás dolgoknál?

2017. szept. 19. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne bajlódj a feltöléssel. Fizess kártyával, az a legegyszerűbb. A Paypal is jó ötlet, ahhoz is hozzá tudod kötni a kártyádat.
2017. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak hogyan töltök én PayPal-ra dollárt vagy Eurót?
2017. szept. 19. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinte bármit fizethetsz a magyar forint bankszámláddal/kártyáddal, a bank majd átváltja euróra / dollárra / amire kell.
2017. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy úgy, és gondolom akkor fizethetem az átváltás díját is ugye? (Semmi sincs ingyen, pláne a banki ügyeknél!...)
2017. szept. 19. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, felszámol rá valami brutál átváltási díjat.


Bocs, félreértettem a kérdést, azt hittem csak a lehetősége érdekel, de igazad van, a költségoldala is fontos.

2017. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként az ilyen valutás dolgoknál, ha egy olyan számlára kell utaljál forintot ha a másikon csak dollár van, akkor azt hogyan lehet megoldani a legolcsóbban?
2017. szept. 19. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!