Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor nyerek ezzel a tippmixel?

Mikor nyerek ezzel a tippmixel?

Figyelt kérdés

[link]


Azt akartam megrakni, hogy 5 meccsből 2 ELMEHESSEN(nem pedig elmenjen) de pár ismerős szerint rosszul tettem meg. Első kombinációs tippmixem. A 3-as kombinációt X-eltem csak be.


2017. szept. 20. 10:58
 1/4 anonim válasza:
Jól csináltad, nyersz 3-4-5 találat esetén.
2017. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezzel is csak akkor nyersz, ha mind az 5 bejön. ha 1 is elmegy, csak annyit érsz el, hogy nem a teljes téted bukod, hanem kapsz vissza mondjuk 3-400 Ft-ot(nyilván az odds-ok függvényében, mi jön, mi megy el)
2017. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyersz ha nem tippmixelsz hidd el
2017. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mind az első 3 válaszoló helyesen írja. Bár jól nem játszott, mert hiába van 2-3 találata általában ekkor az ára se jön vissza. Ez egy kombinációs játék. a max nyereményt akkor éred el, ha mind bejön. Plusz, ha ennyire nem értesz hozzá, tényleg jobb, ha nem játszol :)
2017. szept. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!