Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnét tudnék szerezni egy...

Honnét tudnék szerezni egy képzésre pénzt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet, hogy dolgozom, de minden pénzt szüleimnek adom, hogy élhetőbb életet teremtsünk a családnak.

Viszont van egy képzés, közel 300 ezer forint, amivel még többet kereshetnék. Hosszú távon megélhetést is biztosítja. (Konkrétan SEO képzés lenne.)

Viszont nem tudom honnét tudnék keríteni rá pénzt.


Írtam már ide ki az oldalra is, de törölték, mert szerintük hirdetés...


Légyszíves rendes válaszokat adjatok.

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. szept. 21. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Eléggé nyilvánvaló. Pár hónapig nem adod oda minden pénzed a szüleidnek.
2017. szept. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem opció. Mondhatni én tartom el a családot.
2017. szept. 21. 07:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a keresőoptimalizálásos SEO képzés-re gondolsz, akkor beírtam a keresőbe, hogy "SEO képzés" és kiadott ingyenes tanfolyamot is.
2017. szept. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, arra gondoltam.

A képzés, amit kinéztem lenne a leghasznosabb szerintem.


Ami megoldás eszembe jutott és ezzel az a hármas válaszolónak adva igazat, sok ingyenes anyagból tanulom ki, ahogy tudom. Bár így lassabb lesz, de ingyen.

Esetleg ha sikerül annyi pénzt keresni vele és szükségét érzem, abból a pénzből befizetek rá.


Most írhatnátok, hogy ennyire nem használtam a keresőt, kicsit ironikus. Csak már egy ideje próbálok ingyenes anyagokból tanulni, de valahogy nem jutok egy szinttől tovább. Ez napi 100 látogató egy weboldalon, reklám nélkül.

2017. szept. 21. 07:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Elraksz a mostani fizetésedből, vállalsz valami másodállást amiből plusz jön be vagy hitelt veszel fel. Ezek vannak.
2017. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!