Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha idővel nagy kategóriás...

Ha idővel nagy kategóriás jogsit szeretnék szerezni (C, D) akkor támogatott, vagy önköltséges képzésre érdemesebb menni?

Figyelt kérdés
Mind a kettőnek van hátulütője a támogatotton tudtommal aláíratnak az emberrel egy szerződést és nem bújhat ki alóla, ráadásul tán még a munka helyét is megszabják, így meg kitudja hova kerül az ember... (ezt itt neten olvasgattam meg gyakorin). A másik lehetőség meg egyértelműen drága mulatság, de persze, ha összegyűjtöm rá a pénzt, akkor nem lehet semmi meglepetés legalább és én döntöm el, hogy hova szeretnék menni dolgozni. Vélemények, tapasztalatok? Szívesen meghallgatom mindkét variációt, aki jártas ebben a témában.

2017. aug. 17. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sajátból fizetem. Semmiféle szerződés nem kell nekem.
2017. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sógorom a volánnál csinálta meg, két évet írattak alá. Arra pont elég, hogy rutint szerezzen, és utána oda mehet, ahova akar. A beosztás nyilván nem a kedvence, de amúgy szereti.
2017. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!