Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magán terület vásárlás/bérlés....

Magán terület vásárlás/bérlés. Melyik jobb?

Figyelt kérdés

Van az utcában egy "hapsi" aki semmire nem használja a kertjét.

Arra gondoltam, hogy bérelném tőle, vagy ha sikerülne, akkor jelképes összegért megvenném. Bár ebbe nem hiszem, hogy bele menne.

Szóval marad a bérlés. Mi lenne a menete?

Megbeszélnénk az összeget, és tervezett időt. Mik kellenek ahhoz, hogy ez szabályos/törvényes legyen? Nehogy idő előtt elzavarjon.



2017. szept. 22. 20:57
 1/4 anonim válasza:
bérleti szerződést kell írni, mindenképp.
2017. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
mire fogod használni? lehet célszerű felkeresni egy jó könyvelőt, ügyvédet.
2017. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam ügyvédre, és bérleti szerződésre is.

Adózás, illetve más költségek nem lehetnek?

A terv az lenne vele, hogy vagy építenék rá fából garázst, amit könnyen ellehet bontani, vagy mobilgarázst helyeznék rá.

2017. szept. 23. 11:28
 4/4 anonim válasza:

De, lassan a levegővételünk mérésére is eszközt fognak kitalálni, amit szüketésünkkor belénk helyeznek és ez alapján literenkénti oxigénadó lesz...


Lesz ott többféle adó is, de nem teljesen vagyok up to date, jobban jársz egy szakembörrel, aki segít is a kivitelezében hogy a lehető legkevesebbet kelljen állam bácsi zsebébe dugnod.

2017. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!