Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy nagyobb városban, miért...

Egy nagyobb városban, miért nem lehet egyetlen ingatlanosnál se környélre keresni?

Figyelt kérdés

Kezd eléggé elegem lenni kissé. Az ember úgy gondolja, elmondja az ingatlanosnak mit akar, milyen környéket, Vagy próbál keresni a neten, de az hagyján, hogy tök máshova eltúráztatják az embert, de netes hirdetésnél totál gyakori, hogy ki van írva egy környék, és a ház a közelében sincs!! Ettől mit remélnek?? Ha egyértelmű kívánsága van a vevőnek, miért túráztatják?? A mstani ingatlanunk, véletlen találtuk, persze az ingatlanos tartotta a markát a jutalékért. Pedig hiába volt neki adatbázisban, nem ajánlotta ki nekünk, hiába felelt meg 100% ig az összes feltételünknek.

Most mennénk tovább, nagyobba, és megint ugyanazok a körök. Keresgessünk, ha találtunk szóljunk, mert nekik esetleg kizárólagos szerződésük van, és csak rajtuk keresztül vehetjük. De ajánlani vagy nem is ajánlanak, vagy hjaa, tényleg van ott ingatlan, deee.... szinte könyörögni kell, hogy azt hadd nézzük már meg, amit mi szeretnénk.


Ez mindenhol így van? Elég nagy a város, szóval kocsival se a szomszédban van egyik rész a másiktól, pláne nem gyalog, nem ugyanolyan jellegűek a városrészek. Miért nem lehet területre keresni sehol?? Vagy ahol igen, ott meglepetésszerűen betéve címek, amik nem is ott vannak?



2016. febr. 27. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek ilyenek mindenhol, bevannak tojva azthiszik hogy megkerülik őket ha a vevő megtudja hogy holvan az eladó ház.


Mifelénk is ezvan ha felhívom hadobál össze vissza nem mondja meg a címet. Ez már betegség ezeknél, ennyire reszketnek a pénzért? hihetetlen.

2016. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Otthonterkep.hu, ingatlan.com, stb., kereshetsz kornyekre. Ingatlanosokat keruld.
2016. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 es . ezeket tudom, de címre vannak rakva kamuingatlanok!! amik tök máshol vannak! viszonylag ismerem a várost (kocogok, ha formában vagyok 12-14 kmeket... max hazajövök busszal, ha csak elfele futok) és Ha szimpi a ház akkor googlen megnézem, és most pl találtam kettőt is, ami az általunk keresett környékre van jelölve ingatlan.com on, közben meg vagy 5 kilóméterrel arrébb van valójában!!! nagyon durva... persze ingatlanirodák hírdetései. És ne menjen fel az ember agyvize... De több iroda nem teszi ki a házra a táblát, csak neten hirdet, tehát akkor se tudok meg mindent, ha körbenézek a környéken... Ahol most lakunk, ez se volt kiírva eladóra, csak neten...
2016. febr. 27. 20:57
 4/4 A kérdező kommentje:
1 es. Én azt is próbáltam fél éve, hogy felhívtam az összes környékbeli ingatlanirodát, megadtam tól ig árat, és kértem hogy hívjanak, ha lesz ház... azóta eladtak a környéken vagy 3 házat ami nekünk megfelelt volna... kevesebbért, mint amit mi megjelöltünk max nak... Szerinted hívott valaki?? Büdös ezeknek a munka, komolyan.---
2016. febr. 27. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!