Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem de nem akarom...

Rendeltem de nem akarom átvenni mert lehet kamu? EcoSlim

Figyelt kérdés
Sziasztok rendeltem egy ecoslim nevezetű fogyasztószert de rájöttem hogy átverés elvileg ma fogja hozni a futár utánvétellel.Az lenne a kérdésem hogy megtagadhatom hogy én nem vagyok hajlandó átvenni ezt a terméket amit egy futár hoz?Vagy muszáj átvennem van erre valamilyen szabály?

2017. szept. 28. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
nem vagy köteles átvenni.
2017. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nem akarsz konfrontálódni, akkor simán csak nem veszed fel a telefont, mikor a futár jelez. Illetve ha kapucsengős, akkor menj el otthonról...


Aztán a jövőben ne rendelj fogyasztószert, meg varázsszereket.

2017. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2017. szept. 28. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Internetes vásárlásnál a magyar jog szerint a távollévők közötti szerződésre vonatkozó szabályok vonatkoznak.

Nem kell semmi harc. 14 napon belül indoklás nélkül el lehet állni a szerződéstől.

A visszaszállítás költsége viszont a tiéd. Elvileg, ha nem veszed át, akkor is kiszámlázhatnák.

De azt úgysem ismernéd el, a pereskedés meg nem éri meg a cégnek.


Ám az fura, hogy menet közben világosodtál meg. De jobb későn, mint soha.

Nincsenek csodaszerek. Nincsenek fogyasztószerek, nincs fogyókúra.

Átverés az is, amit nem vásárolsz, csak olvasol, hallasz ilyesmiről.


Fogyni csak úgy lehet, hogy helyesen táplálkozol, rendszeresen mozogsz.

2017. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából a nagymuter vette meg titokban aztán most szólt nekem hogy ma fog jönni az árú, én is mondtam neki hogy kamu az egész tele van negatív kritikákkal az összes kamu stb.Nagy nehezen belátta hogy átverés az egész!
2017. szept. 28. 15:18
 6/8 anonim válasza:
0%
Dagi :)
2017. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, neked valószínűleg már nem aktuális, de másoknak talán igen, akik itt böngésznek: ugyanígy jártam csak egy Piperine nevű szerrel. Irtam nekik, hogy ne fáradjanak a szállitással, mert nem fogom átvenni 10.500 forintért. Falra hányt borsó, jött a futár. Pont nem voltam otthon, párom meg igen, még jó, hogy felhivott telefonon, mondtam neki azt üzenem, nem vesszük át. Futár elment. Aztán több napig zaklatott telefonon egy nő, hogy a rendelésemmel kapcsolatban keres, neki is meg kellett mondanom érthetően, hogy köszi, de nem kell. Azóta nyugi van.

Megértem a nagyidat, jót akart szegény. Én meg felnőtt fejjel, túl sok bogyós szarságon megint benyaltam volna egy ilyet, ha a rendelés leadása után nem jön szemben velem egy videó a neten, ami pont ugyanazt az oldalt mutatta be, mint átverést, ahonnan én is rendeltem, akkor kezdtem el irogatni, hogy bocsánat, de lemondanám...

Nagy sunyik ezek, kihasználják a nők (és kisebb számban férfiak) elkeseredését. Persze hogy az ember hajlamos elhinni, hogy talán végre valami segít, de nem, nem fog. Ahogy a rák ellenszerét is minden hónapban felfedezik, de végül egyik se az.

2018. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még aktív tag vagyok :D ilyen ez a mai világ kihasználják az ember gyengeségét!Örülök hogy te se estél bele a csapdába.
2018. márc. 6. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!