Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan javíthatnék az anyagi...

Hogyan javíthatnék az anyagi helyzetemen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem látok semmi megoldást, nagyon kevés pénzből élünk. 21 éves nő vagyok, van egy egy éves kisfiam, akit egyedül nevelek. GYED-en vagyok, aminek az összege 43 ezer forint havonta. Ehhez jön még hozzá a családi pótlék, ami 13 ezer fornit. Gyerektartást nem kapok a pici után, mert az apja sokáig nem is volt az országban, aztán meg szórakozik vele, hogy nem fizet. Most megyünk majd bíróságra, de mire tárgyalás lesz, meg letelik a fél év a megelőlegezett gyerektartáshoz, az is nagyon sok idő. Nem tudom mit tehetnék, hogy kicsit több legyen a kasszában. Két évesen megy majd a gyerek bölcsibe, de most még nem adnám be, még nagyon kicsi hozzá, és most nincs is neki hely, szóval így nem tudok munkát vállalni. Próbáltam otthoni munkát keresni, de mindegyik kamu, átverés, valódi munkát nem találok, amit itthon tudnék végezni. Nagyvárosban lakunk, de nem a fővárosban, itt amúgy sincs szinte semmi munkahely, ezt már megtapasztaltam, mielőtt szültem. Egyszerűen nem tudom mit tegyek.
2008. okt. 21. 14:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!