Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelentkeztem biztosítási...

Jelentkeztem biztosítási tanácsadónak, ma megyek interjúra. Milyen a munka?

Figyelt kérdés

2017. szept. 29. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szar. Elmehetsz kényszervállalkozónak, és átbaszhatod a nagymamád egy olyan termékkel, ami csak a biztosítónak és neked éri meg.


Ha én biztosítást/befektetést keresek, akkor nem egy 18-25 éves ballagási öltönyös kisgyerek véleményét kérem ki, hanem utána nézek én magam.

2017. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Tatabányán?
2017. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
#2 Most mégis hogy jön ide Tatabánya? Egyáltalán, nem mindegy hogy hol?
2017. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Biztos "felvesznek".Nagy a fluktuáció. Egyéni "kényszervallalkozonak" kell lenned és nem baj ha magad sem érted mi a jó a termékben fogyasztói szempontból.
2017. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Hogy milyen? Hamar feléled a kapcsolati tőkédet, olyan termékek értékesítésével amitől sokkal jobban is léteznek az ügyfél szempontjából. Ha érted, hogy mit adsz el és van lelkiismereted akkor nem fogod sokáig bírni. Ha valamelyik hiányzik a kettő közül és jó értékesítőnek bizonyulsz, akkor akár pénzt is kereshetsz vele. Gondolkodj el azon, hogy a családodat, baráti körödet kihagyod ezekből a nagyszerű lehetőségekből, később nagyon hálás leszel magadnak!
2017. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha komolyan akarod csinálni, és nem lehúzni az ügyfeleidet - kezdetben az ismeretségi körödet, kapcsolataidat - akkor nagyon nehezen fogsz tudni pénzt keresni. Eleinte. Cserébe hidd el hogy ha nem lehúzni akarod az embereket, fognak keresni és ajánlani. Nehéz meló mert az elmúlt 20 évben a gyorstalpalókon nevelkedett meggazdagodásra vágyó titánok tönkreverték a szakmát. Most már csak az elhivatottak csinálják, mert nagyon sok befektetés kell, mire elkezd bevételed lenni. De melyik szakmában nem? Egyébként lehet hogy közhely, de jó érzés azért az embereknek kis pénzügyi tudatosságot tanítani.
2017. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!