Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az hogy ennyi...

Miért van az hogy ennyi hülyítő oldal van az interneten? Sok internetes munka, menjél értékesítőnek, pénzügy tanácsadónak ami sokszor értékesítést jelent.

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Mert sok a hülyíthető ember.
2012. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

Szia. Az internetes hirdetés egyszerűen a marketing egyik formája. Normális esetben a hülyítésre pedig pontos magyarázat van. Lassan eltűnnek az emberi értékek a társadalomból, és sokan teljes mértékben kihasználják azt az elvet, hogy rostálj át 1000 hülyét, 1 majd fennakad, ő lesz a te embered. Na ez az amivel ilyenkor találkozol. Egy tölcsérbe terelik az embereket, akik saját idejük és energiáik ráfordításával azt igyekeznek kideríteni, vajon megfelelő-e számukra az adott dolog.

A nem normális módok pedig azok ahol becsapják az embereket, ilyen is létezik, ott tényleg hülyítik őket.

De erről a hülyítésről is írnék pár szót, mert sokan félreértik a dolgot. Amikor azt mondják hogy havi 1 milliót kereshetsz, akkor az hülyítés. De ha igaz, akkor nagyon is jó hogy hülyítenek, mert legalább megmozdulsz.

Én is megtapasztaltam már hogy konkrétan egy adott hónapban nem értékesítettem, mégis több mint 1 millió volt a jutalékom. És örülök hogy engedtem magam hülyíteni még az elején :)

Ezért mondják a nagyok, hogy manapság meg kell tanulni kevés információból is jól dönteni!!

2012. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A neten is vannak csalók ugyanúgy ahogy másutt is. Ezért van ennyi "keress pénzt netezéssel" átverés, mert mindig sok a befolyásolható hülye.
2012. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!