Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezek a BTC forkok (most jön a...

Ezek a BTC forkok (most jön a BCC mellé a BTG) nem lehet, hogy valójában elég agresszív próbálkozások (talán ügynöki tevékenység, stb) a BTC felbomlasztására?

Figyelt kérdés

Ugye ez olyan mintha az új ezres helyett kitalálnák, hogy legyen ezres egy, meg ezres kettő, sőt a régiek kapnak ajándékba még egy új ezrest is, így nekik kétezrük lesz ami amúgy lehet nem kétezret ér mert más árfolyamok, hanem az ezres egy az mondjuk 500 ezer forintot ér az ezres kettő meg huszonöt forintot.


Szerintem valaki előre kitalálta, hogy ezzel lehet tönkretenni a bitcoint és ezekkel a forkokkal sokan rá is fáznak majd és megtörik a bizalom és összeomlik a rendszer.


És pontosan az történik mint ami bárhol a máshol a világban, katalónia kiválása, az eu tönkretétele, amerika felforgatása, egyszerű bomlasztás. A bankárok összefogtak.


Ugyan már, a bcc-vel még nem érték el, hogy mindenki kivegye a pénzét és áttegye abba, vagy bizonytalan legyen a btc árfolyam, ezért most csinálnak egy hangzatosabbat. btc gold. miért nem lehet rögtön mondjuk BTC GOLD JAGUAR 2000 BIG BOOBS ?

azt hátha jobban venné a sok hülye.

Nem átlátszó gyerekek? Ez egy átverés.

És vagy a bitcoinosok csinálják vagy a bankárok.


2017. okt. 8. 04:16
 1/4 A kérdező kommentje:

Egyszerűen arról szól az egész, hogy sok embernek ott van az "ellenőrizetlen" pénze BTC-ben és valahogy ezt tönkre akarják cseszni. Hogy tovább ne növekedjen.


Ha ezek az emberek nem léteznének már rég lenne repülő autónk.

2017. okt. 8. 04:18
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezt most leírtam mint vitapont, aki nem ért vele egyet cáfolja meg, aki egyetért, az erősítsen, mert magam sem vagyok benne biztos, hogy érdemes ezt elkönyvelni ennek. Bár már 90% csak pár megerősítésre várok.
2017. okt. 8. 04:19
 3/4 anonim ***** válasza:

De a fork nem technikai okokból történt?

Magyarul, hogy ne legyen ro.h.adt lassú a tranzakciók ellenőrzése?

Ezért növelték meg a blokkméretet, vagy ilyesmi, nem?


Nem értek hozzá, csak kérdezem. Eddig lusta voltam elmélyedni benne, tehát lehet butaságot mondtam.

2017. okt. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Magyarul, hogy ne legyen ro.h.adt lassú a tranzakciók ellenőrzése?"


Nem. Az annyit csinált, hogy 1 MB-os blokk korlátot felemelték 8 MB-ra. Tehát 8x annyi tranzakció férne bele. De ez egy hibás út a skálázódás megoldására.


Ez a BTC Gold érdekes. Decentralizálná a bányászatot, kínai ASIC bányászok kikerülnének a képből. De persze hátránya is van.


"Nem átlátszó gyerekek? Ez egy átverés."


Eddig is volt 1000+ altcoin. A forkok jobbak mint a nulláról létrehozott altcoinok, mert akinek van bitcoinja annak lesz coinja mindegyik forkon, így lényegtelen végül melyik lesz a befutó, mert mindegyikből van. Ha létrejön egy új altcoin akkor meg 0 coinnal indulsz.

2017. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!