Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan oldal, melyben...

Létezik olyan oldal, melyben megmutatatja hogy az előre látható 5perces/órás/napos árfolyam milyen lesz?

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem létezik. A bináris baromkodást pedig hagyd abba, mert csak veszíteni fogsz rajta. Én szóltam.
2017. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bet365 tőzsde. :D
2017. okt. 12. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
"vaalaki" más munkáján akar meggazdagodni mint egy élősködő.
2017. okt. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Etoro-n láthatod mások mibe fektetnek és le lehet másolni a portfoliójukat. Info szerzésre, pénz befizetése nélkül (maga az oldal nem tudom mennyire megbízható) jó lehet.
2017. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

"Létezik olyan oldal, melyben megmutatatja hogy az előre látható 5perces/órás/napos árfolyam milyen lesz?"


:D :D :D

Ez a hét legjobb kérdése!!

Tudod, nekem annak idején azt tanították, hogy mielőtt megszólalok, gondolkodjak már egy kicsit... :D


Most komolyan, ha létezne ilyen oldal, akkor:

1.- jövőbeli folyamatokat senki sem lát előre - max tippelni lehet, meg egyes nevesebb emberek befolyásolhatják

2.- gondolod, hogy megmondanám, hogy Te is rommá keresd magad?

3.- nem lenne már mindenki kőgazdag?

2017. okt. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak én úgy értettem, hogy esetleg valamiféle statisztikák alapján melyik irányba változhat
2017. okt. 12. 13:42
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
"Youth. So trusting. So... ripe for the harvest!" - Markal
2017. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

"Csak én úgy értettem, hogy esetleg valamiféle statisztikák alapján melyik irányba változhat"


A tőzsdézés egyik alapszabálya:

"a múltbeli teljesítmények nem garantálják a jövőbeli teljesítményeket. "

Melyik irányba változhat? Vagy fel vagy le megy. Nem, nem én vagyok ennyire lökött, de egy árfolyam alakulása nagyon sokféle dologtól függ, amit előre látni nem lehet.

Tegyük fel, veszel egy rakás részvényt valami nagy cégtől, majd kiderül, hogy éjszaka felrobbant egy gyáruk, ha élelmiszergyártó, akkor elkezdik terjeszteni, hogy mérgező anyagot tartalmaz az étel, vagy meghal a vezérigazgató, stb. Ez mind-mind a részvények zuhanását okozhatja, s ezek olyan tényezők, amit elvileg - hangsúlyozom, elvileg - senki nem tud befolyásolni.


Javaslom megtekintésre a Tőzsdecápák című filmet, hogy legyen egy kis fogalmad a tőzsdéről.

Utána meg tanulj nagyon-nagyon sokat az alapfogalmakról és csak olyan pénzzel "játssz", amit nem sajnálsz, ha 100%-ig elbukod. (ez is egy alapszabály)

2017. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

"valamiféle statisztikák alapján"


A statisztikák azt mutatják, mi történt a soha meg nem ismétlődő MÚLTban.

Amit te szeretnél, azt úgy hívnák, ha lenne olyan, hogy jósda.


Amúgy az árfolyamnak, ha minden átlagosan történik aznap, van egy jól sejthető iránya. Persze ehhez ott kell ülnöd a CNBC hírtelevízió előtt egész nap, és mellé elemzéseket olvasni.

Na, ha ez az irány megvan, és venni érdemes - ez egy dolog.

Mert a következő percben KimDzsongUn fellő egy interkontinentális ballisztikus rakétát, a piac összetojja magát, és az előző percben még intenzíven vásárlásra ajánlott részvényeket mindenki elkezdi eldobálni, és úgy zuhan az árfolyam, mint az állat.


Na olyan program, vagy olyan jósda, ahol percre pontosan megmondják neked, hogy ezek a rendkívüli események mikor történnek - ilyen nem létezik.


Én is csak ültem a monitorok előtt és csodálkoztam, hogy mi a paripapimpili az, amit még én nem tudok??? Mitől szakad a piac? Amikor a rendelkezésemre álló információk alapján nem kellene. Aztán majd félóra múlva jött a tudósítás a rekéta kísérletről. De addigra már zuhant egy félórát az árfolyam.

2017. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!