Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek sok penzt?

Hogyan keressek sok penzt?

Figyelt kérdés
Tanulok még, de milyen munkával tudnék sok pénzt keresni? 17 éves vagyok még csak, és lány.

2017. okt. 12. 16:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%

Mi neked a sok pénz?

amúgy: plasztikai sebész(magán) nőgyógyász(magán, pilóta

2017. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
programozó, műszaki mérnök, magánorvos.
2017. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

De nem ilyenre gondoltam, de azért köszönöm a válaszod.

Már logisztikusnak tanulok szóval a szakma az meg van.

Csak az érdekelne, hogy jelenleg hova tudnék elmenni dolgozni, mit fizetnek meg a legjobban a diákoknak?! 😊🤔

2017. okt. 12. 17:09
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkával nem fogsz vagyonokat keresni, max egy kis zsebpénzt.
2017. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Hát logisztikusként nem fogsz sokat keresni erre készülj fel..főleg nem középszintű okj-vel.


Ha pesti vagy, a bébiszitterkedés egész jól fizet. Én heti három délutánra 4-8 között vállaltam gyereket, és a havi 40-50 ezer megvolt úgy, hogy meg se szakítottam magam

2017. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
elmész asvájcba "takarítani" :D
2017. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Az lehet hogy Magyarországon nem fizetik azt se meg, de én nem itt szeretnék dolgozni. 200ezer már nagyon jó fizetés itthon, de én nem annyit szeretnék keresni mivel nélkülözés nélkül szeretnék majd élni, és ha lesz gyermekem akkor neki is segíteni, mint ahogy nekünk segítenek a szüleink.

És amúgy a 300ezret is meg lehet keresni itthon, Nyíregyházan! Igaz a héten 1 szabadnap van, de akkor is több mint a 110ezer, és aki itthon dolgozik az törekszik arra hogy minél több pénzt kapjon. Szóval maga az ember dönti el, mennyit akar keresni, mert ha nem vállal pluszba akkor nem is kap pluszba pénzt se, és ha neki megfelel az a 110ezer pl. akkor legyen az jó, és ne nyafogjon.

És van ismerősöm a szakmában, itthon dolgozik is ráadásul és ő is 300-350ezret simán megkeresi🙂 Szóval, nem annyira rossz ez mint ahogy mondják, írjak.

▶️De neked van ismerősöd, vagy te benne dolgozol?

2017. okt. 13. 04:57
 8/22 A kérdező kommentje:
Svajcot kihagyom, köszi😉🤣
2017. okt. 13. 04:59
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A 300-350 ezer itthon se extra fizetés. Inkább az 500-600 ezer a magas fizetés de annál is van feljebb. De ezek nem vidéki fizetések. Amúgy nem értem a kérdésedet mert nem derült ki, hogy mi a sok pénz neked. Azonkívül megvan a szakterület tehát akkor ott kell megkeresni a legjobb fizetéseket. Hiába írnék neked jó fizetésű területeket mivel neked már megvan a tiéd. Nyilván nyugaton többet adnak mint itt ha külföldre mész dolgozni, de pl Münchenben drágább az élet is bár nem annyival mint amennyivel többet adnak. Diákmunkával nem leszel gazdag sehol sem de nyilván te tudod megnézni, hogy hol adnak a legtöbbet. Meg kellene nézned, hogy ki mennyit ad diákoknak. Tehát nem értem, hogy mit is vársz pontosan. Amúgy azért leírhatnád, hogy mit értesz sok pénz alatt mert nem mindegy, hogy csak kényelmes életet akarsz vagy gazdag lenni.
2017. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Amit írtam az nem csak a diákmunkára vonatkozott hanem az egész karrierre.
2017. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!