Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne egy kis plusz...

Hogyan lehetne egy kis plusz pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
Van fő állásom, ahol dolgozom. Ház felújításban vagyok, és így minden szabadidőm elmegy. Másodállást így nem tudok vállalni, viszont a ház felújítása többe kerül mint az eredeti tervek alapján számoltam. Igazából semmi ötletem sincs. A szerencsejáték eddig nem jött be, szerencsétlen vagyok a Tippmix-hez is. Ja, és csak a törvényes megoldások érdekelnek.

2017. okt. 18. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

- Időd nincs ("így minden szabadidőm elmegy),

- pénzed nincs ("a ház felújítása többe kerül mint az eredeti tervek alapján számoltam), akkor mégis mit tanácsolhatnánk? :-)


Egyetlen ötletem támadt csak: ha van olyan berendezés, amit lecseréltek a házfelújításnál, de még használható, akkor megpróbálhatod valamilyen oldalon (Jófogás, Vatera) eladni. Akár egy használható, még jó állapotban lévő kazán, radiátor, vagy kád, mosdó, stb.

2017. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pénz = idő, ergó ha nincs időd, nem lesz pénzed se.

Ha van szabad jövedelmed, vehetsz fel szabadfelhasználású hitelt.

2017. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Adj plazmát.
2017. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!