Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A városomban csak gyári munka...

A városomban csak gyári munka van. Mit tennétek a helyembe? Azért érettségi vel jobb helyek is vannak.

Figyelt kérdés

2017. okt. 18. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Elutaznék hamis táppénzes papírral Tatabányáról Budapestre. Budapesten van poliptenyésztő cég, ahol jól fizetnek.
2017. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

jaja balázska ahogy az első írja


[link]

2017. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Persze, naná, hogy vannak, gyere ide ahol én vagyok, itt nincs semmi, pontosabban van minden, de csak a szemnek, 10 évig is lehetsz munkanélküli akár, senkit nem érdekel. Nyolc végzettséggel, 18 bizonyítvánnyal, maximum a 0 fokba vesznek fel dolgozni a húsüzembe segédmunkásnak.
2017. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Ő nem Balázska, hanem Anonymouspolip :))) Az érettségivel rendelkező, szülei nyakán élősködő, hetente 15 siránkozó kérdést kiíró lustaság :)
2017. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* De lehet még oda se.
2017. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dolgoznék gyárban, hogy ne eltartsanak. Mellette estin szakmát szereznék.
2017. okt. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én éppen segédmunkást keresek. Fel kéne feküdni előre az RS-re hason, és fogni kéne kétoldalt egy-egy ekevasat. Napi 9-10 órát szántanánk. Érettségi feltétel! Tavaly akit alkalmaztam nem volt érettségije és fordítva fogta az ekevasat!
2017. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En elkoltoznek a helyedben, irany Bp, vagy kulfold!Gyari munara felvesznek angliaban is, mondjuk az elso 3-4 evben ugy elsz mint egy allat, de mikor sikerul kialakitanod a sajat kis eleted legalabb tobbet keresel, van fejlodesi lehetoseg...
2017. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!