Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tanacsot kerek, kihez fordulha...

Tanacsot kerek, kihez fordulhatok kezessegem ugyevel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Felesegkent 17eve alairtam felelotlen tudatlansaggal egy papirt, amirol kiderult,hogy kezesseget vallaltam soha ki nem fizetheto hiteltartozasra. Alairaskor meg jol mukodo vallalkozashoz adtam a nevemet, at se gondolva, hogy ebbol tragedia lehet. Korbetartozas es maffia ugy reven a kiadott nagy tetelu aru erteke nem jott vissza a nagy ceg fele a Kft.hiteltartozasa megmaradt.A csaladunk szethullott, mindent elvittek. Nekem van fizetesem, a kezesseg miatt tolem vonjak a penzt. A volt ferjemnek nincs munkaja 17eve, tole nem vonnak.Belebololondultam, depresszioval kuzdok, kiltatastalanul probalok elni abban a tudatban, hogy ha megerem a nyugdijas kort, abbol is vonjak a kezesseget. 17 eve fizetek. Becsaptak a csaladot, megloptak aztan eltuntek.Birosagon se foglalkoztak az uggyel. Jogaszra semmire nincs penzem. Barati alapon mondta regen egy ugyved, hogy meg kell tanulni ezzel elni. Nekem nem megy

de vannak gyerekeim es egyaltalan.....



2017. okt. 20. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ha nincs idogeped akkor ezzel nincs mit tenni.
2017. okt. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom, de idonkent megkerdezem. Hatha.kosz a valaszt
2017. okt. 20. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha úgysincs semmi vesztenivalód - ásd el valahová az összes papírodat, csavarj egy abroszt a fejed köré, aztán irány a hegyeshalomi határ menti erdő: ha megkérdezik, Szálemalejkom, te lenni Fatima aus Damaszkusz, születni 1960 január 1, kérni menekültstátusz mit Kinder. Vagy legjobb ha egyáltalán nem beszélsz, csak a Fatimát, Szíriát meg Damaszkuszt ismételgeted. Totál shiker ha nem kapnak el még a magyar oldalon, ha mégis, még kiáshatod az irataidat :P
2017. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!