Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki hallott a Five Winds...

Valaki hallott a Five Winds Asset Managementről, vagy az Atlantic Global Asset Managementről? Esetleg pénzt fektetett bele valaki?

Figyelt kérdés
2017 márciusában befektettem x összeget az Atlantic Global Asset Managementhez, és mindez egész jól ment augusztus végéig/szeptember közepéig, míg az európai befektetőket egy másik céghez csatolták, új weboldallal, és más cég is kezeli a befektetők pénzét (?). A buktató ott van, hogy a szeptember ötödikén startolt Five Winds Asset Management-en bár továbbra is folyik a heti kifizetés az oldalon belül, szokásos Atlantichoz hasonló hozammal, a Withdraw, azaz a pénzkivétel még mai napig nem elérhető, és ez elég nyugtalanító. Esetleg ha valaki tud erről valamit, vagy ebbe a szituációba került, kérem írjon választ, és vegyük fel a kapcsolatot, információmegosztás céljából. Előre is köszönöm!

2017. okt. 20. 14:55
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

FYI:

[link]


Ha csak elgondolkodtál azon, hogy befektess, akkor te is azon irreális gondolkodású - ne haragudj, nem lehet kevésbé bántó szót írni rá - idióták közé tartozol, aki bedől egy-egy csodának. Hajrá, fektess be, aztán tanulj a saját károdon.

2017. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem :)
2017. okt. 22. 19:48
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Azt kérdezted hallott-e valaki róla. Hallottam. Le is írtam róla a véleményemet. Bocs, ha a lelkedbe tiportam. Nem kötelező rám hallgatnod, nem az én pénzem fogja bánni. Sok hasonló esetében kértem már: egy év múlva kérlek írd meg őszintén, hogy mennyit buktál vele.
2017. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!