Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki hallott a Five Winds Asset Managementről, vagy az Atlantic Global Asset Managementről? Esetleg pénzt fektetett bele valaki?

2017 márciusában befektettem x összeget az Atlantic Global Asset Managementhez, és mindez egész jól ment augusztus végéig/szeptember közepéig, míg az európai befektetőket egy másik céghez csatolták, új weboldallal, és más cég is kezeli a befektetők pénzét (?). A buktató ott van, hogy a szeptember ötödikén startolt Five Winds Asset Management-en bár továbbra is folyik a heti kifizetés az oldalon belül, szokásos Atlantichoz hasonló hozammal, a Withdraw, azaz a pénzkivétel még mai napig nem elérhető, és ez elég nyugtalanító. Esetleg ha valaki tud erről valamit, vagy ebbe a szituációba került, kérem írjon választ, és vegyük fel a kapcsolatot, információmegosztás céljából. Előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: befektetés, kifizetés, pénz, Withdraw, AGAM, FWAM, Global, management, Winds

2017. okt. 20. 14:55  Privát üzenet  

A válaszok
Koplárovics Béci nevű felhasználó válasza:

FYI:

[link]

Ha csak elgondolkodtál azon, hogy befektess, akkor te is azon irreális gondolkodású - ne haragudj, nem lehet kevésbé bántó szót írni rá - idióták közé tartozol, aki bedől egy-egy csodának. Hajrá, fektess be, aztán tanulj a saját károdon.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. okt. 20. 18:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem kioktatást kértem :)

# 2/3Időpont 2017. okt. 22. 19:48 Privát üzenet
Koplárovics Béci nevű felhasználó válasza:

Azt kérdezted hallott-e valaki róla. Hallottam. Le is írtam róla a véleményemet. Bocs, ha a lelkedbe tiportam. Nem kötelező rám hallgatnod, nem az én pénzem fogja bánni. Sok hasonló esetében kértem már: egy év múlva kérlek írd meg őszintén, hogy mennyit buktál vele.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. okt. 22. 20:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki ismeri ezt a céget Jeunesse Global és a termékeit, tapasztalat esetleg?
Global tes Market-en a kifizetés hogy történik?
A BGF GLOBAL ALLOCATION FUND A2 befektetési jegyeimet szeretném eladni. ISIN:LU0072462426 Keresek olyan brókercéget akinek lehetősége van erre. Hol találok ilyen céget?
A Global TestMarkettől hogyan kaphatom meg a "fizetési" csekket? Mit kell tennem pontosan?
Ha DHL Global Mail segítségével adtak fel nekem csomagot Kínából, átvételért kell fizetni?
A ciprusi tőzsdén STC ticker kóddal jelzett részvényt (STC: Global Digital Services Plc. ) lehet kereskedni magyar bankon vagy brókeren keresztül?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!