Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek illik segíteni a...

Szerintetek illik segíteni a költöztető cégnek a dolgaim hordásában?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy gondoltam, hogy ez csak egy opció, ha segítek, akkor gyorsabban elkészülünk és mivel óradíjasok, olcsóbban megúszom. De az utolsó alkalommal nem tudtam segíteni, mert volt néhány elintézni valóm laptopon amíg a költöztetők hordták le a dolgaimat a teherautóba. Cserébe azt kaptam, hogy áradt a gyűlölet a nézésükből amikor ránéztek és gondolom a hátam mögött elhordtak mindennek. Vélemény?
2017. okt. 27. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak ezt gondoltad bele a nézésükbe. Miért kellene segíteni? Ha jön a villanyszerelő, annak is segítesz? Ha felszállsz a buszra, segítesz a sofőrnek hasznos információkkal?
2017. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
miért kéne, hiszen kifizeted őket azért, hogy csinálják helyetted.
2017. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

"... és gondolom a hátam mögött elhordtak mindennek."

És az téged érdekel?

2017. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Miért kéne segítened ? Azért fizetsz nekik mert ők költöztetnek. Mikor én hívtam költöztetőt fel sem merült hogy segítsek.
2017. okt. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Két hónapja költöztem, másik városba az addigi lakhelyemről. A költöztetők jöttek, felpakoltak, átvitték a másik városba, ott felvitték a holmit, még nagyjából el is rendezték úgy, ahogy kértem (persze nem komplett lakberendezésről van szó, de mivel egyedül élő nő vagyok, sejtették, hogy egyedül nem tudom majd egymáson átemelgetni a szekrényeket, ágyakat meg a többit). Nagyon rendesek voltak, nekem nem kellett cipekednem, minden benne volt az árban - ami nem volt a legdrágább a piacon. Semmi csúnya nézés, vagy hasonló.

Kimondottan korrektek, udvariasak voltak, ők mondták, hogy nem kell segítenem, őket ezért fizetik.


Szerintem ez a normális, ha te mást tapasztaltál, akkor nem túl szerencsésen választottál költöztetőket.

2017. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég suttyó céget találtál akkor, mikor engem költöztettek, próbáltam nekik segíteni pakolni és ők mondták hogy ne, ez az ő dolguk, ez a munkájuk, én csak kísérjem őket.
2017. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én inkább a hazudozó és sutyerák megrendelőket utálom a belemből. Elköszön, hogy minden oké, köszöni szépen és utólag meg fikázódik a semmin.


Más.


A költöztetésben és a tulajdonosi részvételben nincsenek illemszabályok, csak az, hogy miben állapodtok meg.

Sok dologgal tud spórolni a tulaj. Pl parkolót biztosít, hogy ne kelljen időigényesen sokat sétálgatni a cuccokkal.

Kiüríti és körberagassza a szekrényeket, hogy ne mi, óradíjba csináljuk.

Bezsákolja, dobozolja a cuccait, hogy ne mi csináljuk óradíjban. A nagyon féltett cuccait maga viszi személykocsival. Ezekkel nem nekünk tesz szívességet, hanem magának spórol.

Mi szívesen becsomagoljuk a zoknijait és a bugyikáit is, csak drága lesz, mert ugyanazért a rakodói óradíjért fog ez is menni.


Üdv


Egy költöztető

2018. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!