Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi időt "illik" várni ha...

Mennyi időt "illik" várni ha az eladó nem ír vissza viszont nekem kell az áru így megveszem máshol?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni valamit jófogáson, találtam is, írtam az eladónak hogy érdekelne de még nem biztos hogy megveszem, 1-2 nap és írok, aznap visszaírt hogy okés szuper, megvan, persze, 3 napja megírtam neki (2 nap volt mire kiderült kell-e az áru) hogy megvenném azóta semmi, be se lépett viszont nekem sürgős lenne. Mennyi ideig illik várni hogy visszaírjon mielőtt már nem szemétség azt mondani hogy "bocsi de nekem gyorsan kell, megveszem máshol"?
2017. márc. 28. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én végtelenül türelmes ember vagyok, 1 hétig szoktam várni a válaszra.
2017. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki üzit, hogy sürgős lett volna és már nem foglalod nála tovább, eladhatja másnak. Ő az eladó, neki kell udvariasabbnak lennie.
2017. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

így van, szerintem ebben az esetben nem kell várni sem, hisz nincs semmiféle kötelezettséged a megvételre.

tényleg írd meg, hogy bocsánat, mégsem kell, beszereztem máshonnan.

2017. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!