Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A tévés betelefonálós műsorban...

A tévés betelefonálós műsorban lehet nyerni?

Figyelt kérdés
Én ezt úgy értem hogy nagyon egyszerű kérdések vannak tehát már rosszul kezdődik a nyeremény pedig 100 000ft egy telefonálásért ott valami nem stimmel (az apró szövegben annyi van írva hogy egy telefonálás 368ft az oké) de ha 100 000ft nyersz akkor nem érdekes tehát ez átverés vagy tényleg lehet vele nyerni?????

2017. okt. 29. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem lehet. A céljuk az, hogy rengetegen rákattanjanak, hogy nagyon egyszerű, ennyit lehet nyerni, jaj de jó, és betelefonálnak, majd várakoztatják őket, míg a 400 forintos percdíj ketyeg. Jó kis összeget össze lehet vele tarhálni. Közben folyamatosan azt a képzetet keltik a műsorban, mintha senki nem telefonálna, ezzel is sürgetve a tévénézőt, hogy hívjon.

Sehol nem adnak csak úgy pénzt az embereknek, nem csinálnák, ha nekik nem lenne hasznuk belőle. Aztán végül valaki elviszi a nyereményt, aki vagy beépített ember, vagy nem.

2017. okt. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Én már nyertem.
2017. okt. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Hú, volt egy játék sok éve. Kiírtak valami szöveget, az abban szereplő számok összegét kellett megmondani. Pont itthon voltam gipszben, annyira idegesített, mennyi hülye ember van, hogy négy nap után telefonáltam. És nyertem. :)
2017. okt. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Vannak még ilyenek? Azt hittem, a 90-es évekkel együtt kihaltak.
2017. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
46%

"Vannak még ilyenek?"


Ritkábbak. Ma már az a menő, hogy hogy betelefonálsz, és távolról kiveszik a vakbeled.

Amíg lósz*r van, veréb is lesz...

2017. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
En nyertem vele anno 30 ezret 13 evesen :Dd de mostanaban lattam egy videot hogy valaki felhivott ilyen asztroshowt es ott felvette vegig hogy percekig varakoztattak, es a vegen osszegezte hogy kb 5 6 ezer ft ba kerult a hivasa ,es be se raktak musorba. Szoval az, hogy valaki nyert anno par tizezret ezekkel az nekik nem penz. Nem beszelve arrol ,hogy alatta lement par reklamblokk is. Az ilyen nyeros musoroknal azert szepen kivan am szamolva, hogy a kiadott nyeremeny apropenz az osszegesz musor altal generalt profithoz kepest.
2017. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld pacsi.
2017. okt. 29. 21:43
 8/9 anonim válasza:
Nem lehet, ez nem nyeremény játék. Itt elmondod a véleményed/beszélgetsz, és leteszed.
2020. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A második hozzászóló vagyok, és a 2000-es évek elején nyertem a Kapcsoltam című műsorral bruttó 64 ezer forintot.
2020. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!