Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a tesco-s...

Mit gondoltok a tesco-s diákmunkásokról?

Figyelt kérdés

Diákként kasszázom és gyakran azt veszem észre, hogy lenéznek a vásárlók, annak ellenére hogy nem hibázok. Míg húzom a vonalkódokat, folyamatosan lesik mit ütök be, fizetés után alaposan átnézik a blokkot (ezzel feltartva a sort, mert nem menne arrébb a vásárló, nehogy haladjak tovább :D )

Eléggé cikinek érzem, ti hogy vagytok ezzel, miért ez az előítélet? Tapasztalatok is érdekelnek. :)



2017. okt. 29. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ellened szól személy szerint, hanem rosszak a tapasztalatok. Sokszor nem annyiért húznak le cuccokat, amennyiért ki voltak rakva. Ha ez előfordul, nem a te hibád, de azonnal el akarja kapni a vevő, és ez így van rendjén. Engem is toltak már meg Tesco kasszánál hatszáz forinttal, azóta én is kiolvasom a blokkot, amit kapok. Nem a mindenkori kasszás miatt, nem személyes, ne érezd magad sértve. A blokkot elvileg azért kapja a vásárló, hogy ellenőrizhesse a vásárlását.
2017. okt. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

persze, azzal semmi gond, én is szoktam ellenőrizni, de lehetőleg nem a kasszás orra előtt, feltartva a sort. Mert ha valami nem stimmel azzal a kasszás már úgysem tud mit kezdeni, a vevőszolgálatra kell menni. A másik dolog pedig, ha beolvasok pl egy csokit 150 forintért, ami a pulton kirakva csak 130 forint az nem az én hibám, nem én írom ki az árakat, én csak lehúzom, ellenben a vásárlók ezt nem képesek felfogni. Ezzel is a vevőszolgálatra kell menni, ott reklamálni. Mégis én vagyok hülyének titulálva, hogy nem tudok egy vonalkódot lehúzni...

Biztos vannak buta diákok is, eleinte én is sokat hibáztam, de nem olyat amit nem lehetne kijavítani!

2017. okt. 29. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem, és igazad is van, de ez nem a te hibád és nem is téged minősít. Persze, rosszul esik, de rázd le magadról. Ha valaki így viselkedik, az az ő butaságuk, nem a te alkalmatlanságod. Ne vedd magadra, vannak ilyen barmok.
2017. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

úgy látom vannak még kedves vásárlók is akkor :)

csak nem volt még szerencsém hozzájuk! :D

2017. okt. 29. 09:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neked üldözési mániád van
2017. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem kifejezetten a diákok ellen van. Egyszerűen vannak idióta vásárlók, akik ahelyett, hogy pakolnának,

a) végig nézik a kijelzőt, meg a kasszás kezét, hogy tényleg az és annyiért lesz beütve, amennyiért gondolja;

b) miután fizetett, el nem kezdene pakolni, meg el nem húzna a francba a kasszától, hanem elkezdi kielemezni a blokkot.


Nyilván lehetnek árhibák meg a pénztárosok is hibázhatnak, a Tesco ezért tartja meg a vevőszolgálati pultot, ahol visszakérhető a hibából eredő pénz. Mégis egyesek hülyén viselkednek. Szerencsére azért a vásárlók többsége nem ilyen.

2017. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi gondom velük. Némelyik kifejezetten kedves és aranyos. De van egy-kettő mufurc, embergyülölő is. Tisztelem, hogy fiatalon pénzt keresnek. Én sokkal linkebb voltam anno. Próbálok kedves lenni velük, de hát az én napjaim se mindig happyk.
2017. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat ez sajnos ilyen. Mindenkinek van jobb es rosszabb napja. Sokan munka elott vagy munka utan mennek vasarolni. Szoval nem epp a legjobb hangulatban. En is diakkent kasszazok, es a pozitiv meglepetes tobb,mint a negativ osszesegeben. Nyilvan vannak bunkok, de ezt nem kell felvenni. Van akinek az a nap csucspontja, ha kotoszkodhet ott a tescoban valakivel. Meg akkor is ha nincs igaza. Az ilyet en csak szanom, mert nyilvan ez a nap csucspontja neki. Az meg hogy megnezik a blokkot az termeszetes. Nalunk volt egy uj diak,aki elso napjan a voroshagymat(99ft/kg) a fokhagyma (1990ft/kg) aran merte le. Es mondanom se kell hogy voroshagymabol nem fel kilokat vasarolunk egyszerre. Szoval ezek utan megtudom erteni azt is hogy az ember figyelmes. Es sokan sajnos nem tudjak azt sem hogy ezzel a vevoszolgalati pulthoz kell menni. Penztaros mar utolag ezzel nem tud mit csinalni. De megis szeretnek oda menni szamonkerni. De ez ilyen. De sok pozitiv is van egyebkent. Volt hogy jottek hozzam reklamalni, elmagyaraztam nekik, nem hittek el , elmentek vevoszolihoz aztan visszajottek bocsanatot kerni hogy igazam volt.
2017. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!