Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Póker kaszinóban? Többi lent!

Póker kaszinóban? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy jó ideje már pókerezem de csak baráti körben. Egy elég amatőr kérdésem lenne. De sehol nem találtam rá választ. Ha elmegyek egy kaszinóba és elkezdek játszani bármikor kiszalhatok? mondjuk bent vagyok 10-15leosztast és ha profitom van úgy donthetek hogy befejezem a játékot? Előre is köszönöm a válaszokat. (sima holdem póker)



2017. okt. 31. 21:31
 1/7 Carragher_x ***** válasza:
Készpénzes játékban természetesen.
2017. nov. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem:) szóval a cash game játékba ha úgy döntök kiszalhatok?! de honnan tudom hogy ez egy cash game játék? Megkerdezem? Illetve mennyit kell abból a kaszinónak leadni? kell azért fizessek hogy leulhessek az asztalhoz játszani? Elég kezdő kérdések de jobb előre tudni:)
2017. nov. 1. 01:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Cash gameben a kaszinó Általában koronként Szed rakeet.
2017. nov. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bellobig válasza:
Zsetonokat csak pénzért kapsz. Anélkül meg hogy játszanál? Ha van hely az asztalnál, bármikor beülhetsz, kiülhetsz. Egyébként versenyen is kiszállhatsz bármikor, csak akkor nem nyerhetnél...
2017. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A cash game úgy müködik, hogy veszel zsetont amennyit gondolsz. Szinte mindenhol úgy van, hogy 1000 ft-ért 1000 zsetont kapsz, tehát nincs átváltás.


Akkor ülsz be vagy ki egy asztalról amikor akarsz. Pár helyen van annyi kiktés, hogyha be akarsz ülni vagy beteszed vakon a nagyvakot vagy meg kell várnod amig te vagy a nagyvak.


A cash game-ekben szinte mindig rake-et szed a ház. Ennek összege változó. Van, ahol pl. minden körben 1 nagyvaknyi összeget levesz a ház minden potból. Van, ahol csak akkor, ha volt flop. Van, ahol van ante is, ami annyit jelent, hogy egy kisebb összeget minden körben be kell raknod akkor is ha nem játszol - bár ez cash gamekre kevésbé jellemző.


De csak úgy mondom az olyan játékosokat mindenhol utálják, aki beül pár leosztásra, bemákol pár kört és már menekül is. Ne számits rá, hogy boldog lesz a társaság, ha igy csinálod.

2017. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben koszson a válaszokat! Nagyon sokat segítettek. Igen azt gondoltam nyilván azért több időt töltenek az asztalnál. Köszönöm mindenkinek
2017. nov. 2. 00:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal itthon nincs olyan kaszinó, ahol cash gamezni lehet egymással.
2017. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!