Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék feladni egy csomagot...

Szeretnék feladni egy csomagot az országon belül egy vidéki címre, hogy lehet ezt a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

Postára nem szeretnék rohangálni, így arra gondoltam hogy a legegyszerűbb talán ha rendelnék egy futárt, pl. DPD.


Valaki le tudná írni ez hogy működik pontosan? Vagy van esetleg más javaslat?



2017. nov. 1. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Becsomagolod a terméket, megrendeled a futárt, aztán várod, egész nap.Egyszer csak odaér... Ha mégsem, akkor kapsz egy értesítést, hogy csak másnap tud jönni, felvenni az árut.

A többi tudnivalót itt megtalálod:

[link]

2017. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezen a linken hogyan tudok futárt rendelni? Nem teljesen értem.


Csomagolni mindenképpen nekem kell úgy látom? Tehát valahonnan szereznem kell előszőr is egy csomagoló papírt, dobozt, valamit?

2017. nov. 1. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha aznap 5 óráig megrendeled a futárt akkor a következő munkanapon már mennek is érte, viszont ha később rendeled meg, akkor csak a következő utáni munkanapon mennek érte. E-mailben küldenek egy időpontot, hogy mettől-meddig mehetnek. (általában 9-18 óráig). Onnantól kezdve nincs más dolgod csak várni, hogy mikor mennek. Mikor csöngetnek kimész, kifizeted a feladás árát, odaadod a csomagot, kapsz a feladásról bizonylatot, és a következő munkanapon kézbesítik a csomagot a címzettnek.
2017. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!