Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mire költenétek 1 millió...

Ti mire költenétek 1 millió eurót (311822012 ft)?

Figyelt kérdés

Én személy szerint vennek pár luxusjárgányt, egy 400000-€ házat és ha maradna valami bár azt ketlem .. befektetném :)

Elméleti kérdés , :D



2017. nov. 2. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Építtetnék egy saját házat, meg vennék egy garzont Pesten a belvárosban, a többi mehet befektetésre. Esetleg még egy új autó. A pénzt nem herdálni kell, hanem gyarapítani. :)
2017. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Vennék egy 30-40 milliós házat magamnak, valahol Budapest mellett, vennék egy 5-6 milliós autót, 2 üzlethelyiséget 30-40 misiért, plusz egy lakást, ugyanennyiért (ezeket kiadási céllal). A maradékot befektetném állampapírokba, befektetési alapokba, kisebb mértékben részvényekbe.


Már bocs, hogy leszóllak, de a tipikus proli hozzáállás amit leírtál...

a 400000 eurós házad havi rezsije lenne kb. 1000 euró, a luxusjárgányaid fenntartása ugyanennyi. Ha elfogyna a pénzed, utána miből tartanád fent ez a hatalmas életszínvonaladat?

2017. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
2-es vagyok, vagy te is az a fajta vagy aki úgy gondolja, hogy 3-4 évig habzsidőzsizel, utána minden ugyanolyan lesz mint előtte, de legalább éltél luxusban? Ha így gondolod, akkor nem szóltam :)
2017. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nobel-t kaptál? Vennék pl Sri Lankán egy kis banánültetvényt egy kis házzal és életem végéig szarnék a világra, ha már kicsit unatkoznék akkor utazgatnék.
2017. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60 millióért kis föld, saját erdő, rajta egy 70 nm körüli energiatakarékos házzal. 40 milliót oktatásomba fektetnék. Mindenbe belekostólnèk. Itt nem a diplomàra gondolok. 100 millióért vennék 4 lakást és kiadnám. Ebből fedezném az alapvető szükségleteket. A maradék 100 millióból meg vállalkoznék vagy befektető lennék. Vagyis inkább befektető. Az oktatás is e köré épülne...
2017. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülnék hogy megvan a tőke a saját vállalkozásomhoz. Ami ezután marad azt befektetném. Persze lehet hogy első örömömben amint a pénzt megkaptam meglepném magam valami luxus dologgal de mindenképpen úgy hogy maradjon a vállalkozásnak tőke.
2017. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


200 millióból városi ingatlanok kiadásra ( nem csak pesten ), magamnak meg 20 millióból vidéki tanya, 80 millióból 10-15 saját üzlethelyiséges vendéglátó egység alkalmazottakkal.

2017. nov. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel most nincs különösebben szükségem (illetve szükségünk a családdal) semmire, menne a megtakarításba, hadd kamatozzon az is.
2017. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!