Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mikre költenétek 3545...

Ti mikre költenétek 3545 millió Forintot ha megnyernétek a lottót?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 12:56
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
63%

Önköltséges orvosi egyetem:D 1 millió egy félév...

:D Amúgy tuti csak bio ételeket vennék! Annyira drágák. Ihatnék karobporból és szójatejből készült kakaót:D Pépesített eperrel készült zabkását..húú rengeteg ötletem, receptem lenne:D

Berendezhetném álmaim házát...járna hozzám francia, német, angol, orosz magántanár mindennap, majd elutaznék ezekbe az országokba nyelvtanfolyamokra, cserediák-programokra, és lenne több felsőfokú nyelvvizsgám.:]

És mindeközben eltitkolnám a pénzem, és lennének igazi barátaim továbbra is;)

14/L

2012. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:

Nehéz lenne eltitkolni:)

Bár én azon a véleményen vagyok,hogy ezt senki nem nyeri meg,de hát kitudja..:)

2012. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
77%
A családomnak és a párom családjának kifizetném az adósságait, hogy ne legyen nekik se lakás, se autó, semmilyen hitelük. A kisfiamnak egy nagyobb összeget betennék a számlájára, amihez majd csak 18 évesen férhetne hozzá. Vennék magunknak egy lakást vagy egy szebb házat. A családból mindenki kapna néhány milliót, hogy legyen tartalékuk. Van egy 21 éves öreg Fordom, azt szépen feltuningolnám, és kipofoztatnám teljesen hibátlanra, ugyanezt tenném a párom endurójával is. :) A maradékot pedig betenném a bankba, és én se szólnék a barátaimnak, hogy megmaradjanak nekem. :)
2012. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

utazgatnék minden országban ami tetszik eltöltenék pár hónapot

meg segítenék olyan családoknak ahol mondjuk még áram sincs

2012. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Végre valaki jótékonykodást is említett. Amúgy nem lenne nehéz eltitkolni ha ilyen feltűnően hirtelen elkezdenétek költekezni??Kicsit sem gyanús..
2012. máj. 26. 13:17
 6/44 anonim válasza:
Én vennék rengeteg drága házat,autót betenném a bankba a pénzt hogy kamatozzon és külföldre utaznék mindenhol lenne házam ;)
2012. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megnyerem, akkor eldöntöm. Mindenesetre az első dolog amit tennék: felmondanék a munkahelyemen.
2012. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Én tuti hogy 10 millát legalább jótékonysági célra fodítanék: pl támogatnék egy kórházat vagy állatmenhelyet esetleg vmi környezetvédelmi társaságot.
2012. máj. 26. 13:26
 9/44 anonim válasza:
37%
kifizetném az elmaradt hiteleket stb... aztán felujíttatnám a helyi orvosi rendelőt vennék nekik mindent ami kell röntgent MRI és CT vizsgálót... mindent amire csak szügség lenne... az iskolának is adnék belőle informatikai és minden egyéb fejleszetésekre... itthon a házat felujjíttatnám tetőszélét mindent ablakokat redőnyöket utána vennék egy másik gépet vagy talán laptopot, hugomnak és anyámnak is, LED-es tv-t mindent ami kellehet... :D azt a többit tenném bankszámlára...
2012. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

Én egyelőre semmire. Csak örülnék, hogy van, ha kell. Aztán lassan beindulna a fantáziám, a végén elszállnék, és minden marhaságot vennék, és már nem lennék boldog.

B verzió:

Inkább vennék egy utcát, és odaköltöztetném a családot, barátokat, mindenki hozhatna még egy embert, lenne mindenféle társasági összejövetelre hely, babaovi meg minden, egy másik utcát is vennék, azokat a lakásokat kiadnám bérbe, abból élnénk tovább.

2012. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!