Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy webshopban jeleznem kell...

Egy webshopban jeleznem kell egy rendelést követően valahogy ha elutaltam a pénzt?

Figyelt kérdés
ha küldök nekik egy e-mailt hogy a fizetés megtörtént és csinálok a bank oldalán egy screenshotot s ikeres tranzakcióról és csatolom, elküldhetem, vagy hülyének fognak nézni?
2017. nov. 5. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elküldheted, de felesleges bármilyen screenshotot csinálni. Úgysem hiteles, ráadásul hétvége van, vagyis még akár vissza is vonhatnád. Értelmes ember nem fogad el ilyeneket, nem foglalkozik velük.


Szóval jelezni jelezheted az utalás tényét, hogy holnap nézzenek rá a számlájukra. Ezt maguktól is meg kéne tenniük, de én már találkoztam nem egy olyan céggel, akit noszogatni kellett, hogy elkezdje feldolgozni a rendelést az utalás után.

2017. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gondolom a rendelésnél le volt írva, mi a teendőd. a legtöbbször úgy intézik ezt, hogy a rendelésed azonosítóját írd bele a megjegyzésbe, és majd az alapján azonosítják, hogy az a te rendelésed ellenértéke, hiszen egy nap akár beérkezhet 10-20 számlaszámról is az utalás, vagy forgalmasabb webshop esetén mégtöbb.


ha nem volt semmi odaírva, akkor meg gondolom kisakkozzák, hisz a neved ott van.

2017. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges, úgyis dolgozzák fel mindet, 1 vagy max 2 munkanap alatt.
2017. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A screenshot felesleges, mert nem hiteles. Ha jelzed, hogy utaltál, gyorsabb lehet a rendelésed feldolgozása. De ez webshop függő.
2017. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a letölthető visszaigazolást meg nem fogom elküldeni mert rajta van a számlámon lévő összeg is, akkor inkább nem bizonygatom sehogy
2017. nov. 6. 09:12
 6/6 A kérdező kommentje:
a megjegyzésben itt is elkérték a rendelés azonosítót, ezt természetesnek gondoltam eddig is
2017. nov. 6. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!