Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha az ajánlott levél visszapat...

Ha az ajánlott levél visszapattan, mert személynév volt ráírva, cég helyett. Tényleg semmi jelzést nem hagynak?

Figyelt kérdés

A borítékban lévő számlán 500 ezer Ft múlik. Nagyon fontos...


Sajnos nem voltam benne a céges névlistában és megszívtam. A Posta szerint visszament a levél...

Mi történik ha ott sem veszik át, mert már nem foglalkoznak vele...


Pattog ide oda a két cím között?


Már egyszer nagyon beszívattak egy csomaggal, albérletben ráírtam a nevemet a ládára, de b..tak bedobni bármit is, valami főpostán találtam meg két hét után rohadni a csomagot.


Komolyan így megy 2017-ben? Legalább egy cetlit dobjanak be, hogy nem sikerült kézbesíteni.

Innentől egy kavicsot is futárral fogok feladni



2017. nov. 10. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ajánlott levél, akkor a feladó kapott egy ragszámot az ajánlott követésére. Ezt kérd el tőle és akkor Te is utána tudsz járni, merre jár? Illetve nyilván meg tudod kérni a feladót, hogy küldje ki még egyszer (persze a plusz postaköltséget Neked kellene fizetni)
2017. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
na most a csomagon és a postaládán azonos a név? Mert ha te a csomagra személynevet írtál (ahogy írtál is), de a postaládán meg cégnév van nem is fogja bedobni... amúgy meg a kézbesítő ellen tegyél panaszt.
2017. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!